Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tööl on juba liiga vastik olla

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Tööl on juba liiga vastik olla

Postitas:

Mina näiteks just otsisin eelnevalt uue töökoha valmis, septembrist alustan. Ütlesin praegusele tööandjale, et septembriks peab ta uue töötaja leidma. Tal ka lihtsam, kui ei pea kahe kuuga kohe uut töötajat leidma, ma jõuan enne lahkumist veel uut tulijat juhendada ja tööotsad üle anda. Ootan uut tööd suure põnevusega, vanast tööst on selline tülpimus, et oligi aeg elumuutus ette võtta. Selline ma ei ole, kes vanasse kaevu enne uue kaevamist sülitab. Kuniks uus töökoht pole kindel, ma vanalt lahkumisega küll ei kiirusta.

Septembrist alustad, praegu on jaanuar?! Mis imelik koht see selline on, mis 9 kuud ette töötajat otsib? Ma küll väga kindel ei saaks olla, et ikka alustad – nii pika aja jooksul võib mõndagi juhtuda.

Koolid alustavad septembris.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 07:26; 13.01 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei andnud veel avaldust sisse aga on ikkagi tõeliselt paha ja isegi hirmus tööl olla olnud. Töörahust pole haisugi, töös teen vigu. Selja taga susserdamine ainult käib edasi/süveneb, kellegagi suhelda ei saa, oluline info minuni ei jõua, otsene ülemus ei arva üldse, et tema asi on töötajaid töökorralduse muutumistest teavitada ja minusse suhtutakse õelalt. Sees keerab ainuüksi mõttest, et pean uuel nädalal uuesti sinna minema.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 05:45; 23.01 22:21; 02.02 16:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei andnud veel avaldust sisse aga on ikkagi tõeliselt paha ja isegi hirmus tööl olla olnud. Töörahust pole haisugi, töös teen vigu. Selja taga susserdamine ainult käib edasi/süveneb, kellegagi suhelda ei saa, oluline info minuni ei jõua, otsene ülemus ei arva üldse, et tema asi on töötajaid töökorralduse muutumistest teavitada ja minusse suhtutakse õelalt. Sees keerab ainuüksi mõttest, et pean uuel nädalal uuesti sinna minema.

no mis sa selle avaldusega viivitad siis, kui see on ainuke päästetee

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 09:04; 24.01 08:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töökiusu põhjus on tavaliselt mujal kui töö juures. Mõtle hästi järgi, mis see olla võiks. Kas on mingi põhjus, miks sinu töökaaslased just sind sallima ei peaks? Oled neist haritum ja seega kuidagi karjäärialaselt ohtlik, on nad sinu peale mingil põhjusel kadedad, näiteks oled kuidagi ülemuse lemmik ja saad paremad võimalused kellegi suhtes või on sul olnud nende töökaaslastega või nende sugulastega suhteid, kasvõi ühepoolseid armumisi? Oled kellelegi korvi andnud? Kõik see võib põhjus olla töökiusuks. Mitte, et see õigustatav oleks, aga tavaliselt on põhjus mujal.

Kui tegu pole ametikohaga, mida oled terve elu tahtnud ja rängalt vaeva näinud, ning lõpuks saanud, siis löö lihtsalt käega. Anna lahkumisavaldus ja lähed otsid uue ja parema töö lihtsalt. Jää reserveerituks, ära põhjenda oma otsust kellelegi, ka ülemusele mitte. Sellega hoiad ära töökiusu jätku väljaspool töökohta, mis võib sul takistada leida uut tööd. Kindlasti ära maini uues kohas lahkumise tegelikke põhjuseid ega maini ka tuttavatele, mis lood seal tegelikult olid.

Liigu edasi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see kõik võib vabalt ka paranoia olla

Kui see kõik paranoia on siis järelikult on see lugu vaimule juba oma jälje jätnud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 05:45; 23.01 22:21; 02.02 16:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tööl on juba liiga vastik olla