Esileht Tööelu, raha ja seadused. tööle tagasi

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: tööle tagasi

Postitas:
Kägu

Hakkan tööle tagasi minema ja endises töökohas õeldi ära, et tööd on neil mulle pakkuda vaid lapse 3aastaseks saamiseni. Kuna nüüd tagasi vaid poole kohaga, siis vaja ka leping ringi teha ja pean otsustama kas tähtajaline või tähtajatu leping. Eeldatavasti nagunii plaanis uus koht otsida kui laps veidi vanem. Kumb leping oleks mõistlik valida? Mis on kumbagi plussid ja miinused? Ise kaldun hetkel tähtajatu poole…

0
0
Please wait...

Postitas:
kohalik

RE: tööle tagasi

Kas sa soovid ise minna tagasi 0,5 koormusega, mitte 1,0?
Sel juhul EI TOHI teha uut lepingut vaid sinu lepingu muudatus(lepingu lisa), kus kirjas, et ajutiselt(teatud kuupäevani) töötad vähendatud koormusega.

Valida tuleb lepingu muudatus ja tähtajaline ning muudatuse lõpp enne lapse 3a saamist(näiteks lapse 2a saamise kuupäev ), siis koondatakse juba sinu pärislepingu järgi, kus korralik kuutasu(seda saad koondamishüvitiseks).

Lepingu lisa (ajutine koormuse vähendamine) lõppemise järel taastub esialgne leping!

Samas on see sulle ikka kahjulik,kui koondatakse nö 0,5 koormusega töötamise järel varem kui 1a pärast, sest töötuskindlustushüvitist saad ju viimase 12 väljamakse 9 esimese alusel st 0,5 koormuse juurest koondatuna poole vähem kui 1,0 kohalt.

küsi

0
0
Please wait...

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. tööle tagasi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.