Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töölepingu allkirjatamine!

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Töölepingu allkirjatamine!

Postitas:

Tere!!

MInul selline juhtum et tegin täna hommikul testi ja sain teada et olen rase. A olen alles uues kohas käinud alla kuu aja tööl Kuidas ma peaksin käituma Kas enne allkirjastan lepingu ja siis ytlen tööandjale et olen rase.
Või ytlen enne kui ei ole allkirjastanud!
Loodan et te saate minust aru ja oaskate aidata!

kas ma enne ei tohi sisi arsti juurde kh minna kui olen lepingule allakirjutanud?

Kritiseerijaid pole vaja!

Tänan teid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.12 22:59; 28.12 00:13; 28.12 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sinu asemel ei ütleks midagi..kirjutaks lepingule alla. Ja kui kolme kuu pärast umbes välja paistma hakkab,siis ütleks.
Samas laps sünnib sul umbes järgmise aasta septembris,ehk siis emapalk hakkab sul 2012 aasta palga järgi jooksma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja aga milla sisi mul oleks aeg arstile minna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.12 22:59; 28.12 00:13; 28.12 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sest nad võivad ju välja uurida milla ma teada sian!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mine millal tahad, ega arst tööandjale teatada tohi

mõistlik oleks minna umbes sel ajal kui teised päevad ära jäävad ehk 8-9, sest varem ei pruugi näha olla südametööd ja siis saad mõttetult närveldada nädala, aga tallinnlasena mine kindlasti enne 12. nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii vara pole küll vaja tööandjale teatada. Teatad siis, kui rasedus kindel ja korras on – nii 10 -14. nädalal.

Rasedaks võib iga sobivas vanuses naine jääda, tööandja peab riskidega arvestama. Küll õnnestub ka tööandjal tööd vastavalt planeerida.

Pealegi, inimestega juhtub ka muid asju: haigused, kukkumised jne. Tööandja ei saa alati 100 protsenti kindel olla, et töötajal midagi ootamatut ette ei tule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sul leping veel sõlmimata on, kui oled peaaegu kuu aega tööl käinud? Enne tööle asumist allkirjastatakse leping.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on murekoht hetkel pigem see, et oled varsti kuu aega tööl käinud, aga leping alles tegemata. Aja see asi ruttu joonde!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

homme pidin saama selle ära allkirjastada!
Aitäh teile soovituste eest!! ja arst on 10.jaanuar!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.12 22:59; 28.12 00:13; 28.12 14:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töölepingu allkirjatamine!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.