Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töölepingu lõpetamine enne tööle asumist?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Töölepingu lõpetamine enne tööle asumist?

Postitas:
Kägu

Olen sõlminud töölepingu tööle asumiseks 18. novembrist.
Mulle tehti oluliselt parem pakkumine, mistõttu tahaksin selle juba sõlmitud lepingu siiski lõpetada ning tööle mitte asuda.

Kuidas sellisel juhul korrektne teavitamine käib?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saada digiallkirjastatud töölepingu ülesütlemisavaldus ja asi klaar. Sa ju teatad lausa üle 30p ette, et loomulikult on õigus leping ülesöelda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin kuupäevaga näpuka, mõtlesin 18. oktoobrit tegelikult. Aga kui 14p ette teatan, siis peaks kõik korras olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma saadaks selle tööõepingust taganemise avalduse ja kui neil mingeid probleeme sellega siis nad ütlevadki. Erinevaid lepinguid on üldjuhul võimalik tühistada 14. päeva jooksul, alates lepingu sõlmimisest. Saada lihtsalt ära digiallkirjastatuna ja küll nad siis vastavad kui neil sellega probleeme.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No selles suhtes, et isegi kui sa oleksid juba õhe päeva töötanud, siis ikkagi oleks sul võimalik tööleping lõpetada, katseajal tehakse seda enamasti kiiremas korras kui siis kui sa juba oled seal pikemalt töötanud.

Seaduse järgi küll peab ette teatama jupp aega, aga minu kogemusel katseajal enamasti lõpetatakse poolte kokkuleppel kiiremini. Kui veel pole tööle asunudki, siis peaks veel lihtsam olema – nad jõuaksid sama konkursi kandidaatide seas pingereas järgmisele pakkuda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töölepingu lõpetamine enne tööle asumist?