Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töölepingu lõpetamine ja lõpparve

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Töölepingu lõpetamine ja lõpparve

Postitas:

niisiis…olin emapuhkusel,kuu aega on mu lapsel 3 aastaseks saamiseni..andsin ülemusele avalduse tööleping lõpetada 20.märtsi seisuga kuna ma ei plaani veel tagasi tööle minna.laps läheb alles sügisel lasteaeda ja tahan töötukassa kaudu koolitusi jne.nüüd siis kuu aega hiljem sain ülemuselt töölepingu lõpetamis avalduse.ja ilusti on kirjas siis see kuupäev mil ma tahtsin töölepingu lõpetada ehk 20.märts…AGA küsimus on selles,et kas ma peaksin mingeid lõpurahasid ka saama või mitte kui olin emapuhkusel ja tööleping lõpetati sellel ajal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 15:13; 12.04 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul oli eelnevalt kasutamata puhkusepäevi, siis nende eest kompensatsiooni. Kui puhkusepäevad olid eelnevalt kasutatud, siis pole midagi saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga see ajabki keeruliseks asjad mul et enne dekreeti olin ma haiguslehel,et kas too mõjutab ka neid puhkusepäevi kuidagi.olin neljandat kuud rase kui jäin haiguslehele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 15:13; 12.04 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ja millal ja kui palju sa puhkasid viimasel aastal enne lapse sündi ja lhp-le jäämist?

Kas 2008.a eest ja kogu 2009.a puhkus on saadud?

Kui puhkus on saamata, siis iga töötatud ja haiguslehel oldud ja sünnituslehel oldud kuu annab 1/12 aasta puhkusest.

Kui põhipuhkus 28p, iga kuu annab 28:12=2,33 puhkusepäeva.

Töötatud kuud, 6 raseduskuud haiguslehel+sünnituslehel + pärast lapse sündi 2k sünnituslehel…iga kuu annab puhkust

St
pead tööandjalt või raamatupidajalt täpsustama, kas sul on puhkusejääki st saamata puhkusetasu.
See on õigus kindlasti saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töölepingu lõpetamine ja lõpparve

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.