Esileht Tööelu, raha ja seadused. töölepingu ülesütlemine katseajal

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: töölepingu ülesütlemine katseajal

Postitas:

Ettevõtte korralduses toimuvad muudatused, mina olen tööl katseajaga. Ilmselt kaob minu ametikoht üldse ära. Kas tööandja võib minuga töölepingu ära lõpetada, kuigi ma kasvatan alla 3aastast last või katseajal olles see ei loe?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katseajal saab töölepingu lõpetada katseaja ebarahuldavate tulemuste tõttu, ole sa alla 3a lapse vanem või ei.

Samuti saab koondada, kui ametikoht kaob. Kui pole enam kohta, ei ole vaja ka töötajat.

Samuti saab ka pärast katseaja lõppu lõpetada ka alla 3a lapse vanemaga töölepingu koondamisega, kui kõik vastavad ametikohad koondatakse (kui jääb mõnigi ametikoht, on alla 3a lapse vanemal eesõigus tööle jääda).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kohalik kirjutas:[/small]
[tsitaat]Katseajal saab töölepingu lõpetada katseaja ebarahuldavate tulemuste tõttu, ole sa alla 3a lapse vanem või ei.[/tsitaat]
Uue seaduse järgi, kui tööandja pole rahul olnud sellega, kuidas sa oma tööülesandeid täitsid, siis peab ta sind sellest teavitama ja suunama sind, kuidas asja õigesti teha.

Need ajad on möödas, kus piisas sellest, et tööandja ütles, et sa ei oska 2+2 kokku liita. Ta peab suutma ära tõendada, et kui selgus, et sa seda ei oska on ta sulle seda korduvalt õpetanud ja meeldetuletanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana laps on? Nad võivad su koondada kohe esimesel päeval pärast lapse 3a saamist. Meie asutuses oli nii, et kolm inimest koondati, kaks koondati kohe ning kolmas mõned kuud hiljem, kui tema alla 3a laps oli 3a täis saanud. jokk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. töölepingu ülesütlemine katseajal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.