Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töölt lahkumine, kui ei soovi lahkuda, millised on õigused?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Töölt lahkumine, kui ei soovi lahkuda, millised on õigused?

Postitas:

Tere! Olen ühes asutuses juba mitu aastat töötanud poole kohaga. Vahepeal soovisin töötada suurema koormuse ja palgaga, aga siis öeldi, et see pole võimalik ega otstarbekas, kuna tööd on ainult n-ö poole koha jagu. Nüüd tehti mulle ettepanek asuda tööle samal töökohal täiskoormusega, mis tähendab, et peaksin majas viibima iga päev 7-8 tundi. Kahjuks pole mul aga võimalik täiskoormusel töötada ega kogu aeg majas viibida, kuna töötan täiskohaga mujal, kus tööaeg on üsna rangelt paika pandud, ja mul on ka väiksed lapsed, mistõttu ei saa ma töötada näiteks nädalavahetustel ja õhtuti. Seni olen edukalt suutnud oma kahte tööd ühildada, aga mõlemas kohas täiskoormusega töötamine ei tule kõne alla.
Siit ka minu küsimus: kuidas seda asja edasi ajada? Kas ma pean lihtsalt omal soovil lahkuma ja olukorraga leppima, kuna mulle pakutud tingimused (st tööaeg) kahjuks tõesti ei sobi, või on mul siinkohal mingeid täiendavaid võimalusi? Ma ei soovi sellelt töölt lahkuda, aga mis mul üle jääb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oluline on see, mis on kirjas sinu töölepingus.

Kui töölepingus on kirjas 0,5 koormus, siis saab seda muuta üksnes poolte kokkuleppel. Üks pool muutust nõuda ei saa.

Muid tingimusi võib pakkuda, aga nõustuma loomulikult ei pea.

Kui töölepingus kokkulepitud tingimusi tööandjal eanm tagada pole võimalik, tuleb koondada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töölt lahkumine, kui ei soovi lahkuda, millised on õigused?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.