Esileht Koroonaviirus COVID-19 Toompeal korda rikkunud inimesed

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )

Teema: Toompeal korda rikkunud inimesed

Postitas:
Kägu

Kas tunnete siit oma tuttavaid ära?

https://www.delfi.ee/artikkel/95986921/fotod-politsei-palub-avalikkuse-abi-toompeal-korda-rikkunud-inimeste-tuvastamiseks

Mina õnneks mitte.

+15
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tunnete siit oma tuttavaid ära?

https://www.delfi.ee/artikkel/95986921/fotod-politsei-palub-avalikkuse-abi-toompeal-korda-rikkunud-inimeste-tuvastamiseks

Mina õnneks mitte.

Ei tunne kedagi. Ise olen ka kodus olnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kõik vaktsiini- ja maskivastased muutuvad sellisteks?

https://www.facebook.com/kristiina.allekors.18/videos/366113862023841

+5
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vaatasin ka just seda galeriid lootuses, et ei tunne sealt kedagi – nii õnneks oligi.

Kas kõik vaktsiini- ja maskivastased muutuvad sellisteks?

https://www.facebook.com/kristiina.allekors.18/videos/366113862023841

Teda pole mõtet siia teemasse tuua, ta on päriselt puudega inimene.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin ka just seda galeriid lootuses, et ei tunne sealt kedagi – nii õnneks oligi.

Kas kõik vaktsiini- ja maskivastased muutuvad sellisteks?

https://www.facebook.com/kristiina.allekors.18/videos/366113862023841

Teda pole mõtet siia teemasse tuua, ta on päriselt puudega inimene.

Kas sa mõtled, peast puudega? Ega need seal pealinnas paremad olnud. Neil vist ei ole oma ajaga midagi teha. Mul kuluks edasi-tagasi sõidule neli tundi+seal kohal oldud aeg ka veel.

+6
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa mõtled, peast puudega? Ega need seal pealinnas paremad olnud. Neil vist ei ole oma ajaga midagi teha. Mul kuluks edasi-tagasi sõidule neli tundi+seal kohal oldud aeg ka veel.

Ilmselgelt on tal nii füüsiline kui ka psüühiline puue. Nii et tema mõnitamiseni normaalne inimene ei lasku. Need protestijad enamuses siiski ei ole psüühikahäirega.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis valu sul neid pilte üles riputada on?

+9
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis valu sul neid pilte üles riputada on?

Need pildid on politsei palvel üles riputatud. Mina neid riputanud ei ole. Mina lihtsalt tõin lingi siia ka, sest see meeleavalduste teema on siin perekoolis küllalt aktiivne. Loodan, et leitakse need korrarikkujad ja politsei saab oma menetlused ära teha.

+17
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina loodan ka, et need inimesed leitakse, sest nende käitumine pole aktsepteeritav. Politsei ründamine pole okei üheski olukorras.

+16
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14. kasutatud seaduse rikkumisele üleskutsuvaid ning kehtivate õigusaktidega vastuollu minevaid sõnumeid (rikuvad head tava, sisaldavad riigisaladusi, õhutavad rahvuste ja sugudevahelist või rassilist vihavaenu, vägivalda, propageerivad narkootikume, alkoholi ja /või tubakatooteid, piraatlust, jagatakse/müüakse ravimeid vms)

Perekooli moderaator.

 

+4
-22
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Isegi kui tunneks ei teeks ma iial politseiga praegu koostööd. Tln-Trt mnt on kiiruseületajatest paks. Iga teine on potensiaalne mõrvar seal. Aga politsei käib ja teeb trahvi maskideta inimestele. Mu lapsed reaalselt kardavad politseid sellest ajast kui mänguväljakutelt käidi kurjalt lapsi ära ajamas. Miks ma peaks andma üles kedagi kes lihtsalt seisab enda õiguste eest? Millal pannakse avalikult üles need näod politseidest kes ilma selleks õigust omamata tassisid bussidesse vanureid ja inimesi kes reaalselt ei rikkunud seal midagi kuid kelle suhtes politei võimu lihtsalt näitas.

Kas su lapsed veel rohkem tavakodanikke kartma ei hakanud, kui sa oma lapsed nendele meeleavaldustele kaasa tassisid ja seal lapsed räuskamist kuulasid ja nägid, kuidas politseinike lumepallidega loobiti? MEM juurde tassiti ka lapsed, kes siis pissihäda kannatasid. Vaadanud oma lastele hoidjad ja lapsed oleks kodus pissitatud saadud.

+15
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tln-Trt mnt on kiiruseületajatest paks. Iga teine on potensiaalne mõrvar seal. Aga politsei käib ja teeb trahvi maskideta inimestele.

Sa ikka saad aru, et liiklusgrupp ja patrulligrupp on kaks erinevat üksust ja liiklusgrupi omi küll Tartu maanteelt selleks ära ei kutsutud, et maskideta inimesi trahvida?

Miks ma peaks andma üles kedagi kes lihtsalt seisab enda õiguste eest?

No aga kui ta midagi ebaseaduslikku teinud ei ole, “lihtsalt oma õiguste eest seisis”, siis pole tal ju midagi karta. Vaata, ka õige asja eest saab valesti seista.

Millal pannakse avalikult üles need näod politseidest kes ilma selleks õigust omamata tassisid bussidesse vanureid ja inimesi kes reaalselt ei rikkunud seal midagi kuid kelle suhtes politei võimu lihtsalt näitas.

Ausalt, mina ei usu, et need inimesed “mitte midagi ei rikkunud”. Näiteks rikkusid nad juba seda, et ei läinud laiali, kui politsei seda käskis – kogunemine oli ebaseaduslik ning takistas liiklust.

+18
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ma peaks andma üles kedagi kes lihtsalt seisab enda õiguste eest?

Kui nad otsiksid neid, kes “lihtsalt seisavad enda õiguste eest”, siis ei otsiks nad mitte kümmet, aga sadu inimesi. St kõiki, kes seal meeleavaldusel olid. Nad otsivad ikka konkreetselt neid, kes korda rikkusid.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks ma peaks andma üles kedagi kes lihtsalt seisab enda õiguste eest?

Kui nad otsiksid neid, kes “lihtsalt seisavad enda õiguste eest”, siis ei otsiks nad mitte kümmet, aga sadu inimesi. St kõiki, kes seal meeleavaldusel olid. Nad otsivad ikka konkreetselt neid, kes korda rikkusid.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Piinlik, et politsei ei suuda paari inimest ise leida. Terroristidel on siin hea tööpõld????‍♀️????‍♂️

+3
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Piinlik, et politsei ei suuda paari inimest ise leida. Terroristidel on siin hea tööpõld????‍♀️????‍♂️

Mis terroristid?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Piinlik, et politsei ei suuda paari inimest ise leida. Terroristidel on siin hea tööpõld????‍♀️????‍♂️

Mis terroristid?

Ei teadnud, et Eesti politsei on nii äpu. Kui peaks olema terrori oht, siis neid ei saa usaldada, keeravad ka kõik pekki, koos KAPO-ga.

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei teadnud, et Eesti politsei on nii äpu. Kui peaks olema terrori oht, siis neid ei saa usaldada, keeravad ka kõik pekki, koos KAPO-ga.

Nende jobude leidmine pole lihtsalt piisavalt oluline, et oma pärisvõimeid välja panna, lihtsam ju rahvalt küsida, mitte ise ressurssi kulutada. Reaalses ohuolukorras on võimed hoopis teised.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  • Ei teadnud, et Eesti politsei on nii äpu. Kui peaks olema terrori oht, siis neid ei saa usaldada, keeravad ka kõik pekki, koos KAPO-ga.

    Nende jobude leidmine pole lihtsalt piisavalt oluline, et oma pärisvõimeid välja panna, lihtsam ju rahvalt küsida, mitte ise ressurssi kulutada. Reaalses ohuolukorras on võimed hoopis teised.

Jajah, seda oli näha nende valentini “ägeda”  kaardi puhul, veel see, kes põgenes elektroonilise valve käest, pole leitud. Eesti politsei on masendavalt äpud.

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jajah, seda oli näha nende valentini “ägeda” kaardi puhul, veel see, kes põgenes elektroonilise valve käest, pole leitud. Eesti politsei on masendavalt äpud.

Sa võiksid vähem kirjutada, kuni pole kirjutamist veel päris selgeks saanud. Mis äge kaart? Kes põgenes? Kas sa arvad, et me loeme su mõtteid või tunneme samapalju kriminaalide elukäigu vastu kui sina? Eksid.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et nad leiaksid isegi need inimesed üles, aga natuke on see selline häbimärgistamise aktsioon ka, et tagasi teha selle eest, et üks politseinik koos isikuandmetega FB-i pandi. Sellegipoolest loodan, et need inimesed oma karistuse saavad, sest see käitumine seal ei olnud kuidagi normaalne.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks need inimesed ise ennast üles ei anna? Miks nad ennast varjavad?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei teadnud, et Eesti politsei on nii äpu. Kui peaks olema terrori oht, siis neid ei saa usaldada, keeravad ka kõik pekki, koos KAPO-ga.

Nende jobude leidmine pole lihtsalt piisavalt oluline, et oma pärisvõimeid välja panna, lihtsam ju rahvalt küsida, mitte ise ressurssi kulutada. Reaalses ohuolukorras on võimed hoopis teised.

Ma usun, et eks need pildid on veidi ka kasvatuslikul eesmärgil üles pandud 🙂 Eesti rahvale näidata, mis inimestega tegu. Aga jah, ÕNNEKS ma selliseid ei tunne 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

  • Ei teadnud, et Eesti politsei on nii äpu. Kui peaks olema terrori oht, siis neid ei saa usaldada, keeravad ka kõik pekki, koos KAPO-ga.

    Nende jobude leidmine pole lihtsalt piisavalt oluline, et oma pärisvõimeid välja panna, lihtsam ju rahvalt küsida, mitte ise ressurssi kulutada. Reaalses ohuolukorras on võimed hoopis teised.

Jajah, seda oli näha nende valentini “ägeda” kaardi puhul, veel see, kes põgenes elektroonilise valve käest, pole leitud. Eesti politsei on masendavalt äpud.

Sellest on natukene liiga vähe kasu, kui kirjutad sõnu ritta ja loobid komasid vahele. Asjal peaks mõte ka olema.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kedagi üles ei anna ja kituma ka ei lähe kui isegi tunneks sealt kedagi. Paistab et võimule kulusid need lumepallid värskenduseks ära ja näitavad et inimestel on sellest jandist villand ja on aeg hakata oma seaduseid ümber vaatama. Mitte midagi ei muutuks kunagi kui keegi vastu ei seisaks ja kõrvad lontis kuuletuks. Inimesed ise ongi need kes saavad asju muuta kui seisavad selle eest millesse usuvad. Ja nüüd küsin küsimuse. Millal kunagi on kasutatud protestidel kiirreageerijaid? Kas eelmise valitsuse ajal kasutati? Mul nagu ei tule ette. Mäletan et BLM-i protestidel olid ainult tavalised patrullid jälgimas..

 

+3
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Millal kunagi on kasutatud protestidel kiirreageerijaid? Kas eelmise valitsuse ajal kasutati?

Kas eelmise valitsuse ajal olid meil mingid protestid? Mina mäletan, kui aprillis 2020 oli mul korra vaja Tallinnas kontoris käia ja jalutasin sinna läbi vanalinna. Politseiautod sõitsid aeglaselt üsna tühjadel vanalinna tänavatel ja ruuporitest karjuti, et hoitaks kahemeetrist distantsi. Kas oleks pidanud lisaks politseiautodele veel kiireageerijatega vanalinnas ringi jalutavat kümmet inimest jälgima või mida sa täpselt öelda tahad?

Ja pronksiöö ajal kindlasti kasutati kiirreageerijaid ka. Protesti mastaap oli küll teine, aga siiski saab paralleele tõmmata – mõlemal protestil osalejad on konkreetselt politseile ja korraldustele vastu hakanud. Tavalised protesteerijad pigem siiski alluvad politseinike korraldustele. Need maskivastased ju ei allunud, vaid provotseerisid hoolega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uue valitsuse ajal hakati kohe protestidel kasutama neid kiirreageerijaid. Minuteada olid need kõik rahumeelsed protestid ja selliseks jõu näitamiseks polnud mingit alust. See on viinud nüüd pinged nii ülesse et hakkavadki konfliktid tekkima võimu ja protestijate vahel. Ega siis see kõik läbi pole ja kestab edasi kui liberaalsed jõud järgi ei anna. Nüüd on seis selline et vaktsineerimine on peatunud ja rohkem tegema ei minda. Kas mitte ei ole mõistlik ühiskonna nimel sellest “nakkusohutustõendist” loobuda ja hakata elama rahulikult edasi?

 

 

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minuteada olid need kõik rahumeelsed protestid ja selliseks jõu näitamiseks polnud mingit alust.

Minu teada need kiireageerijad kellelegi vastu pead ei kopsanud ja mingit jõudu ei kasutatud, kuigi oleks põhjust olnud küll. Kas sinu arust on jõu kasutamine see, et mõni nõrganärviline räuskaja nägi kiirreageerijat lähemalt kui 5 meetrit ja suukorvistatud koera kuulis haukumas. Kui sa politsei korraldustele ei allu, seal räuskad ja sõimad, takistad liiklust, loobid politseid lumepallidega, siis on siin väga raske mingist rahumeelsusest rääkida. Mina vaatasin klippi sellest konfliktist ja rahumeelsed olid siin politseinikud, mitte aga need meelavaldajad, kes rüselesid ja tõuklesid, sõimamisest rääkimata. Igas muus riigis oleks sellistega palju karmimalt käitutud, kaasa arvatud näiteks Soome, Itaalia või Hispaania. Sinul puudub igasugune arusaam maailmas toimuvast, elatakse mingis oma mullis. Kui siin mingitki jõudu näidataks, oleks need räuskajad esimesena vait ja istuks üldse kodus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minuteada olid need kõik rahumeelsed protestid ja selliseks jõu näitamiseks polnud mingit alust.

Mul on veel eredalt meeles see video, mis kohe algul oli. Vist oli kõige esimese protesti ajal see, kus kohvikud pidi kinni olema. Ja seal ühes kohvikus istusid need protesteerijad. Politseinikud (kiirreageerijaid seal ei olnud, tavalised politseinikud) läksid sisse neid korrale kutsuma ja nad konkreetselt haukusid politseinikele vastu. Oma tööd tegevatele politseinike provotseerimine ei ole rahumeelne protest.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minuteada olid need kõik rahumeelsed protestid ja selliseks jõu näitamiseks polnud mingit alust.

Ei tea ühestki juhtumist, kus politsei oleks ületanud piire nendes olukordades. Küll on aga hulgaliselt materjale “rahumeelsetest ” protestijatest, kes tööl olevatele politseinikele vastu raiskavad ja näkku sülitada lubavad.

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Toompeal korda rikkunud inimesed