Esileht Koroonaviirus COVID-19 Toompeal korda rikkunud inimesed

Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Teema: Toompeal korda rikkunud inimesed

Postitas:
Kägu

Erinevalt paljudest siin, oli mul küll väga kahju, et ma kedagi neilt fotodelt ei tundnud. Hea meelega oleks vihje andnud.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja seda kõike protestide alguses Vabaduse väljakul ja Toompeal kui polnud mingit ohtu massirahutusteks vms.

Politseil on rohkem informatsiooni, kas oht oli või ei olnud. Sina seda ei tea. Kohal olid mitmed kremli trollid, kes käivadki provotseerimas. Sina ei tea, kes Varrot finatseerib. Sina ei tea midagi, kes neid rahutusi siin organiseerib ja provotseerib, ainult räuskad kaasa. Ja rumalad inimesed lähevadki õnge, ise veel arvavad, et nemad kangesti mõtlevad “oma peaga”.

Ehk pakub huvi. Polegi Varro kremliga seotud kapo andmetel. Järjekordne meedia poolt ülespuhutud jutuke. https://www.facebook.com/100000251851641/videos/375912050695038

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erinevalt paljudest siin, oli mul küll väga kahju, et ma kedagi neilt fotodelt ei tundnud. Hea meelega oleks vihje andnud.

Mulle on õpetatud et teiste peale kitumine on paha-paha. Ärme nüüd Soomeks ka muutu kus üksteise peale kaebama minnakse. Las politsei teeb ikka ise oma tööd ja tuvastab need isikud. Eks fotod ongi avaldatud selleks et isikud häbiposti panna ja rohkem sarnaseid intsidente ei korduks.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle on õpetatud et teiste peale kitumine on paha-paha. Ärme nüüd Soomeks ka muutu kus üksteise peale kaebama minnakse. Las politsei teeb ikka ise oma tööd ja tuvastab need isikud. Eks fotod ongi avaldatud selleks et isikud häbiposti panna ja rohkem sarnaseid intsidente ei korduks.

Oled endiselt viieaastane, kes kitumist pahaks peab? Mina isiklikult arvan, et sõltuvalt asjast, aga täiskasvanud vastutustundlik inimene justnimelt “kitub”.  Kutsub politsei, kui näeb et purjus inimene rooli läheb või naabri aknast murdvaras sisse ronib, keegi autoga arutult kihutab vmt.

Jah, iga pisiasja peale tõesti politseid kutsuma ei hakka, aga neil üritustel pidid protesteerijad ikka kõvasti vaeva nägema, et politseinikud neid korrale kutsuma hakkaksid. Seega, kui neilt piltidel kellegi ära tunneksin, siis “kituksin” küll. Mina muideks juhtusin nädalavahetusel FB-s nägema seda videot, mida eilses Pealtnägijas osaliselt näidati, see kus Putinit valgeks ja heaks peeti. Ma teavitasin sellest videost veebipolitseinikku. Sest minu meelest võib tegemist olla reaalselt Eestile ohtliku inimesega ning  mina armastan Eestita ja tõesti ei pea Eesti kaitsmist ohtlike inimeste eest halvaks.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle on õpetatud et teiste peale kitumine on paha-paha. Ärme nüüd Soomeks ka muutu kus üksteise peale kaebama minnakse. Las politsei teeb ikka ise oma tööd ja tuvastab need isikud. Eks fotod ongi avaldatud selleks et isikud häbiposti panna ja rohkem sarnaseid intsidente ei korduks.

Oled endiselt viieaastane, kes kitumist pahaks peab? Mina isiklikult arvan, et sõltuvalt asjast, aga täiskasvanud vastutustundlik inimene justnimelt “kitub”. Kutsub politsei, kui näeb et purjus inimene rooli läheb või naabri aknast murdvaras sisse ronib, keegi autoga arutult kihutab vmt.

Jah, iga pisiasja peale tõesti politseid kutsuma ei hakka, aga neil üritustel pidid protesteerijad ikka kõvasti vaeva nägema, et politseinikud neid korrale kutsuma hakkaksid. Seega, kui neilt piltidel kellegi ära tunneksin, siis “kituksin” küll. Mina muideks juhtusin nädalavahetusel FB-s nägema seda videot, mida eilses Pealtnägijas osaliselt näidati, see kus Putinit valgeks ja heaks peeti. Ma teavitasin sellest videost veebipolitseinikku. Sest minu meelest võib tegemist olla reaalselt Eestile ohtliku inimesega ning mina armastan Eestita ja tõesti ei pea Eesti kaitsmist ohtlike inimeste eest halvaks.

Pigem olen viieaastane aga kaebama ka ei hakka inimeste peale kes seal midagi korda saatsid. Las politsei teeb ise oma tööd. Roolijoodikutest ja varastest tulebki teatada sest seal on juba oht elule ja varale. Kuskil peaks ikka mõistlik piir minema selle kaebamisega. Kahjuks Eestis ongi see koroona ajal kaebamine nii hoogustunud. Alles oli uudis kus anti teada Fb-s et märgatud maskita inimest poes jne.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem olen viieaastane aga kaebama ka ei hakka inimeste peale kes seal midagi korda saatsid. Las politsei teeb ise oma tööd. Roolijoodikutest ja varastest tulebki teatada sest seal on juba oht elule ja varale

Protestidel provotseerijad on vägagi tõenäosusekt Kremli trollid. Ja nemad on väga suur oht Eesti julgeolekule. Nii et nende isikud on vaja teada saada.

NB. Ära nüüd leilil mine, ma ei räägi kõigist protesteerijatest, aga neist, kes hullunult provotseerivad. Ja väiksema asja pärast neid ju taga ei otsita, ikka neid, kes midagi hullemat korda saatsid.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem olen viieaastane aga kaebama ka ei hakka inimeste peale kes seal midagi korda saatsid. Las politsei teeb ise oma tööd. Roolijoodikutest ja varastest tulebki teatada sest seal on juba oht elule ja varale

Protestidel provotseerijad on vägagi tõenäosusekt Kremli trollid. Ja nemad on väga suur oht Eesti julgeolekule. Nii et nende isikud on vaja teada saada.

NB. Ära nüüd leilil mine, ma ei räägi kõigist protesteerijatest, aga neist, kes hullunult provotseerivad. Ja väiksema asja pärast neid ju taga ei otsita, ikka neid, kes midagi hullemat korda saatsid.

Loomulikult, ei vaidle vastu. Eks kremli trollid ka siin susivad pingeid üles ja levitavad igasugu valeinfot. Seega loodangi et politsei teeb oma tööd ja selgitab välja kes on kes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Toompeal korda rikkunud inimesed