Esileht Pereelu ja suhted Toon inimestes negatiivse esile

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Toon inimestes negatiivse esile

Postitas:

Korralik liba siia kokku kirjutatud. Algas kõik sellega, kuidas mees pahasti ütles ja nüüd juba loeme kirjeldusi mehe seksialgatuse võtetest. Mida iganes.

Nojah, oleks see vaid liba, aga ei ole, see on minu elu.

Ja ma tahtsin anonüümselt selle endast välja kirjutada, selle missuguseid süüdistusi mulle selle vestluse jooksul visati. Samuti annab see vist ka enam-vähem ettekujutluse mehest.  Me kindlasti ei ole ideaalne paar, aga ma ei arvanud et asi nii hull on.  Ma ei julgeks sõbrannaga kunagi seda arutada, liiga piinlik oleks. Anonüümselt on lihtsam, või kas ikka on. Jah, ma läheks hea meelega psühholoogile, aga praegusel ajal on see raskendatud ja mul oli vaja see endast välja saada, kasvõi anonüümselt, siin foorumis.  Seda ma ei tea, kas see midagi paremaks teeb, aga loodan et mitte halvemaks.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.04 00:06; 03.04 14:26; 03.04 17:28; 04.04 15:58; 05.04 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis puudutab seda, et “mees andis mõista”, siis siin ma vaidleks sulle vastu. Mehed ei anna üldiselt midagi mõista, see on naiste pärusmaa läbi lillede rääkida. Mehed ütlevad üsna otse ja nii nagu asjad on. See, et sa tegid sellise järelduse, nagu süüdistanuks mees sind selles, et tema on oma halvad teod teinud sinu tõttu, on küll sinu enda interpretatsioon ja on üsna kindel, et mees seda nii ei mõelnud. Seega solvusid tegelikult iseenda tõlgenduse peale.

Aga TA ju kirjutas, et mees mitte ei andnud mõista, vaid ütles otse, et sina tood inimestes negatiivse esile. Seega pole siin midagi “tõlgendada”, vaid mees täpselt nii ütleski. Jättes kõrvale su pika filosoofilise targutuse, tuleme tagasi selle konkreetse lause juurde, mis mees tõepoolest TA-le ütles.

Olgem ausad – kui keegi mulle nii teataks, tunneksin ennast küll ikka väga halvasti. Eriti veel olukorras, kus mehe halvustavate sõnade taga ei räägi mitte tõeline informeeritus ega kogemus, vaid pelgalt teadmatus ja rumalus. TA peres naine ja mees teenivad võrdselt, aga selle vahega, et mees on pikad päevad ära ja tegeleb oma asjadega, kuid naine töötab kodukontoris ja hoiab palgatöö kõrvalt samal ajal ka majapidamise toimimas ning kasvatab üksi last. Mehel on vaid üks koormus – palgatöö -, naisel on koormusi mitu.

Näha on, et mehel puudub pereelu elamise kogemus, ja kogemuse puudumise varjab ta selliste üldistavate kõiketeadvate negatiivsete lausungite taha. Ta ei tea, et laps jonnibki kõige rohkem sellega, kes on lapsele kõige lähedasem, seega isale kuuletumine on antud olukorras pigem märk distantsist.

Ega mees üldiselt muidu millestki aru ei saa, kui teda ennast pole peadpidi sellesse situatsiooni pistetud, nagu kutsikat ujumaõpetamisel vette. Ehk siis, soovitaks mehel samuti kodust töötada ja nii, et ise lähed ära. Vaataks, kui palju tööd tema ise päeva jooksul ära teha jõuab, kui lisaks on samal ajal laps ja söögid ja majapidamine 🙂 Ja kui sa õhtul koju tuled ja segamini tuba näed, siis venita sihukese põlgliku ja kõiketeadva hääletooniga: “Sa mõjud inimestele negatiivselt, seepärast laps ei koristagi!”

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korralik liba siia kokku kirjutatud. Algas kõik sellega, kuidas mees pahasti ütles ja nüüd juba loeme kirjeldusi mehe seksialgatuse võtetest. Mida iganes.

Nojah, oleks see vaid liba, aga ei ole, see on minu elu.

Ja ma tahtsin anonüümselt selle endast välja kirjutada, selle missuguseid süüdistusi mulle selle vestluse jooksul visati. Samuti annab see vist ka enam-vähem ettekujutluse mehest. Me kindlasti ei ole ideaalne paar, aga ma ei arvanud et asi nii hull on. Ma ei julgeks sõbrannaga kunagi seda arutada, liiga piinlik oleks. Anonüümselt on lihtsam, või kas ikka on. Jah, ma läheks hea meelega psühholoogile, aga praegusel ajal on see raskendatud ja mul oli vaja see endast välja saada, kasvõi anonüümselt, siin foorumis. Seda ma ei tea, kas see midagi paremaks teeb, aga loodan et mitte halvemaks.

loomulikult pole su teema liba. sa oled lihtsalt avanud oma suhet järk järgult. ära pane neid libakarjujaid tähele.
juba enne on siin mainitud, et mees manipuleerib sinuga ja kohtleb sind halvasti. poeg on juba nii suur, et jäljendab teda. siin pole midagi analüüsida ja sina, TA, pole milleski süüdi.
su mees on täistropp nagu muuseas enamik mehi.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 07:17; 08.04 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed ei anna üldiselt midagi mõista, see on naiste pärusmaa läbi lillede rääkida. Mehed ütlevad üsna otse ja nii nagu asjad on.

Ära räägi rumalusi. Mehi on erinevaid, naisi on erinevaid.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 08:18; 08.04 08:11; 08.04 08:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tunnengi ennast väga halvasti, ei oska kuidagi olla.  Teadmine et ma teen oma kaaslasest, tema arvates,  halvema inimese ei lase kuidagi olla. Ja see ei ole mingi vihahoos õeldud, vaid ta päriselt arvabki nii. Samal ajal kui ta seda ütles, meie lapsega mängisime lauamängu, seda osa laps kuulis, hiljem kui laps oli oma toas, jätkas ta teist osa vestlusest. Mul läks sel hetkel silme eest korraks uduseks, mitte vihast vaid nagu šokk, ma korraks nagu ei kuulnud mida ta räägib. Praegu kui meenutan, siis tundub nagu oleks olnud võrdlusmoment eksidega. Kuigi tal ei ole kunagi olnud päris toimivat paarisuhet, on olnud erinevad lühiajalised visiitsuhted, pidevad  kokku-lahku suhted, mis on lõppenud teadmata põhjustel( meie tuttavaks saades oli tema 35)  Nii et selles mõttes on tõsi, tal puudub pereelu elamise kogemus, ka ei tekkinud tal see siis kui sündis meie laps. Tema jaoks ei muutunud miski, jätkas oma tavapärase elu elamist ja laps oli ema hooldada koos murede ja rõõmudega, ka materiaalne pool on olnud ainult minu kanda.

On juhtunud, et mina sõidan paariks-kolmeks päevaks vanematele külla. Tagasitulles on kraanikausis mitmepäevased pesemata nõud, kuigi meil on nõudepesumasin. Söögitegemist ta vihkab ja kui vahel juhtub, et on lapsega üksi, siis söövad ainult selliseid toite kuhu on vaja keev vesi peale valada, mingid toidud topsikutes või valmis pannkoogid, kohukesed, poe magustoidud. See on tema jaoks normaalne  ja ei näe probleemi. See on võibolla küll ainuke koht kus mina vingunud olen, et ta ei annaks lapsele selliseid asju. Siis kui mina korralikku toitu valmistan, siis laps seda ei taha ja nõuab topsikusööki.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.04 00:06; 03.04 14:26; 03.04 17:28; 04.04 15:58; 05.04 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Wow loen ja imestan. Teemaalgataja annab kodus, perekonnas endast 100%, kasvatab mehe last, kes ei viitsi oma järglasega tegeleda ning kui ema otsib mingitki tuge oma partnerilt, saab ta vastu alavääristamist??? Et sa oledki negatiivne ja sinu pärast nii palju halba sünnib??
Ja enamus vastajaid kirjutavad aga kuule, sa oledki äkki negatiivne?? Halloo??
TA asemel teeksin mehele tuule alla, taevas tõmbuks vihast/trotsist mustaks…
Et nagu anna endast palju jaksad, kasvata mehe järglast  ning selline vastus? Hakaku oma last kasvatama ja vaata mis laulu ta siis laulab.
Pesed sokke, toidad teda,  rahuldad vajadusi voodis ning see isane ütleb nii??

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

 

Sa oled talle kokk-koristaja ja kõik. Kui lahku ei julge minna, ole edasi. Ja sinu laps käitub täpselt nagu ta isa. Koristaja töö ongi toad korras hoida ja mitte last selleks sundida. Miks sa siis virised.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loomulikult pole su teema liba. sa oled lihtsalt avanud oma suhet järk järgult, juba enne on siin mainitud, et mees manipuleerib sinuga ja kohtleb sind halvasti. poeg on juba nii suur, et jäljendab teda. siin pole midagi analüüsida ja sina, TA, pole milleski süüdi. su mees on täistropp nagu muuseas enamik mehi.

Perekoolikad plaksutavad sellistele avaldustele. Tartu vangimajas on mitmeid naisi, kes oma meestel on magamise pealt kõri läbi lõiganud. Nii ka siin.

Mis imevärk see kohapaiknemisega on, et muude Euroopa riikide naised sünnitavad meessoost INIMESI, aga eesti naise vulvast vupsavad järjestikku välja alatud isased rotid?

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.04 21:37; 08.04 01:33; 11.04 02:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ma läheks hea meelega psühholoogile, aga praegusel ajal on see raskendatud

Netinõustamist saab näiteks siit: https://www.minudoc.ee/ – tasuline.

Või siit: https://eluliin.ee/ – tasuta.

Kindlasti on veel võimalusi.

 

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 08:18; 08.04 08:11; 08.04 08:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tunnengi ennast väga halvasti, ei oska kuidagi olla.  Teadmine et ma teen oma kaaslasest, tema arvates,  halvema inimese ei lase kuidagi olla. Ja see ei ole mingi vihahoos õeldud, vaid ta päriselt arvabki nii

Aga nüüd mõtle, mida sa sellega peale hakkad, mida mees ütles. Ei saa ju ennast täielikult ümber teha – kui saaks, sis võiks mees ju ka ennast ümber teha selliseks, et sa ei tooks temas halvimat esile. Aga ta ei ole seda teinud.   Võtame siis eelduseks, et siiski ei saa inimest nii täielikult ümber teha. Järelikult? Te lihtsalt ei sobi omavahel. Sellest omakorda tuleneb? Tuleb lahku minna.

Sina vabastad mehe selle inimese (iseenda) seltskonnast, kes talle halvasti mõjub, ise vabaned mehest, kes sinuga halvasti käitub, mõlemad võidavad.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 08:18; 08.04 08:11; 08.04 08:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Palun, loe nüüd enda postid uuesti läbi.

Ma ei ütle seda kerge käega, aga naine, jookse. Seda suhet sul enam pole, kui üldse kunagi on olnud. Või ootad sa, et ta ütleks sama lapsele: sa tood minus esile halvima.

See, mida sa kirjeldad on otsene vaimne vägivald ja lisaks annad sa mõista, et on ka füüsiline.

Hakka end kindlustama. Leia pind, kuhu lapsega minna.  Kogu raha.  Lahku, ilma liigsete selgitusteta. Ta pakub ise lahutust? TORE, võta kohe vastu (sellistelt on väga raske lahutust kätte saada, kogetud)

Või, noh, võid selgituseks öelda, et tema toob sinus esile parima ehk soovi enda peret, ennast la lasta temasuguse jõhkardi eest kaitsta.

Ära usus eda, et ta lapse ära võtab, nii on ajast aega ähvardatud. Küll aga hakka koguma tõendeid, mis näitaksid tema olematut panus lapse kasvatamisesse.

PS: neile, kes teisi tahavad selle tood-meis-halvima-esile´ga alavääristada: tegemist on raisakotkaliku suhtlusvormiga, mis valitseb inimeste seas, kes on harjunud nn gulagimentaliteediga end kindlustama. Ehk hea enesetunne on vaid jõhkralt saavutatud hierarhia alusel. Grupis on endas mingi tohutu ebakindlus, et on vaja ilmtingimata peksukotti. Selleks aga saab inimene, kellega on kõige vähem mistahes ühiseid nimetajaid.  Nii toimib koolikiusamine. Teile tuleb kaasa tunda ja teist võimalikult kaugele hoida. Kõik inimesed pole sellised.

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, need täiendavad detailid iga TA postitusega. Algul läks naine mehele lapse üle kurtma, kui mees ütles, mida ütles, nüüd siis mees ise out of the blue sel ajal kui naine mängis lapsega lauamängu.
+ varasemad suhted ja kolme päeva nõud kraanikausis. Ootame järge!

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.04 09:15; 03.04 21:11; 04.04 08:47; 08.04 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

loomulikult pole su teema liba. sa oled lihtsalt avanud oma suhet järk järgult, juba enne on siin mainitud, et mees manipuleerib sinuga ja kohtleb sind halvasti. poeg on juba nii suur, et jäljendab teda. siin pole midagi analüüsida ja sina, TA, pole milleski süüdi. su mees on täistropp nagu muuseas enamik mehi.

Perekoolikad plaksutavad sellistele avaldustele. Tartu vangimajas on mitmeid naisi, kes oma meestel on magamise pealt kõri läbi lõiganud. Nii ka siin.

Mis imevärk see kohapaiknemisega on, et muude Euroopa riikide naised sünnitavad meessoost INIMESI, aga eesti naise vulvast vupsavad järjestikku välja alatud isased rotid?

nõmeda meesinimese tunneb iga euroopa naine ära. kas sul on midagi positiivselt kosta TA kirjeldatud meesterahva kaitseks v?

see ongi ju alatu isane rott!

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 07:17; 08.04 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nõmeda meesinimese tunneb iga euroopa naine ära. kas sul on midagi positiivselt kosta TA kirjeldatud meesterahva kaitseks v? see ongi ju alatu isane rott!

Kui teha statistikat perekooli teemadest oma meeste kohta, siis on tulemus pehmelt öeldes frustreeriv. Jubedad moraalsed värdjad. Iga kolmas laseb käed käiku. Joovad ja puuksutavad kodus, oma laste arvugi ei tea. Teistes maades naise enamjaolt kiidavad oma mehi. Teiste maade naised sünnitavad kvaliteetsemaid isaseid. Aga mis meie sünnitajatel viga on, et pidevalt praaki tuleb?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.04 21:37; 08.04 01:33; 11.04 02:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA mees on kindlasti selline, kes naise lahkuminemise jutu järgselt ähvardab lapse endale võtta jne. Siis tärkab selles isases järsku isa tunded. Sellisest mehest lahkuminek on väga ebameeldiv, paraku koos elamine veelgi ebameeldivam. Sul on kaks halba varianti, mölakas on see mees ja halva lastetoaga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted Toon inimestes negatiivse esile