Esileht Ilu ja tervis Tooniv shampoon igapäevaseks juustepesuks

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Tooniv shampoon igapäevaseks juustepesuks

Postitas:

Kas on olemas sellist toonivat shampooni, mida ei pea nagu juuksevärvi kasutama, vaid pesedki juukseid nagu tavalise shampooniga, aga igapäevane/tihe kasutamine lisab (hallidesse)juustesse natuke tooni?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen Magaziinis näinud tooniva shampooni väikesi pakikesi. Mingi Hair color shampon Marion. Mingi toonivalik seal oli, aga mitte nii suur, kui värvidel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Šampoonid nii toonivana ei mõju, kuna pigmendi jaoks on natukene kauem vaja peas hoida. Kuid tradehousest on suures hulgas erinevaid maske/palsameid, mis annavad tooni ka juba 5-10 minutiga. Tumedamad jätavad pigmendi paremini, heledamad pigem natuke toonivad/neutraliseerivad.
Samuti on toidupoodides müügil miskeid vene omasid, estel ehk? Samas peab ka hoidma u 20-40 min peas, tumedad määrivad jubedalt (nahka, küüntelt ei saagi maha) ehk põhimõtteliselt mäkerdamist sama palju kui juuksevärviga. Kahjustavad küll juukseid vähem kui värv, aga rohkem kui tradehouses müüdavad (nood rohkem niisutavamad juustele)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi kui punapea olin, siis kasutasin punaseks värvitud juustele mõeldud toonivat šampooni ja palsamit. Need olid mõeldud igapäevaseks kasutamiseks ja ei pidanud pikalt peas hoidma. Luitunud punased juuksed tegi küll kirkaks, aga hallide kohta ei oska öelda. Nime ka enam ei mäleta, Kaubamaja Ilumaailmast ostsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Tooniv shampoon igapäevaseks juustepesuks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.