Esileht Ilu ja tervis Toonivat šampooni või kergvärvi blondeeritud juustele

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Toonivat šampooni või kergvärvi blondeeritud juustele

Postitas:

Kas oskab keegi soovitada sellist toimivat toonivat šampooni või kergvärvi, mis tõesti blondeeritud juuste peal ilus jääks? Või et üldse peale jääks – blondidele ei kipu kõik kerged toonijad ju pealegi hakkama.

Tahaks vesinikblonde juukseid toonida veidi loomulikumaks blondiks, aga ei tahaks kahjustada vesinike ja muu taolisega. Olen pigem nõus tihedamini toonivat šampooni kasutama vms.

Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tahad külmaks toonida või pigem mee või liiva karva tooni? Külmaks teevad lillad šampoonid. Kui sa Tallinnas elaks, siis ma võiks sulle oma pudelist poole müüa väikse tasu eest. Ostsin tuttava juuksuri käest ja ta tõi mulle liitrise pudel :O Mul pole sellega midagi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik toonijad-shampoonid kahjustavad. Kuidas need sibu arust külge jäävad? Ikka tuleb struktuuri lõhkuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan tutvuda selle valikuga https://tradehouse.ee/et/?t=5005

Ise kasutasin just vastikult (ebasoovitavalt) hallikaksblondiks värvitud juustel seda https://tradehouse.ee/et/?i=32526. Hoidsin peas u 10 minutit ja pätis ilus toon jäi, selline mahe loomulik blond. Toonija värvist, mis on tumelilla, ei msksa end ehmatada lasta, ei tee lillaks, ei tee halliks.
Saab tellida ka väikse suuruse prooviks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga miks on juuksed vesinikblondid?
hakake kohe värvima väljakasvu kümnendasse või isegi 9ndasse tumedusse ja laske üle toonida blondeeritud osa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Toonivat šampooni või kergvärvi blondeeritud juustele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.