Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Toonused ühel pool

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Toonused ühel pool

Postitas:

Kas kellelgil on veel nii, et ainult üks pool kõhust läheb kõvaks ja teine pool on pehme? Alguses arvasin, et laps surub ainult ühele poole, aga vist ikka ei ole nii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 18:05; 18.01 18:15;
To report this post you need to login first.

Mul ka nii olnud, aga ma arvan, et see ei ole toonus. Pigem ikka laps surub kuidagi nii.
Kui toonus, siis ikka terve kõht (nii suur kui emakas on) kivikõva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas ta surub mingi minut aega järjest? Naljaks. 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 18:05; 18.01 18:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina olen teist korda rase ja saan väga hästi aru ,kui laps end vastu kõhtu surub. Vahepeal ajab lausa oma tagumiku kõhu peale püsti ja siis on ka tunne ,nagu oleks pool kõhtu toonuses. Esimese rasedusega ajal ka laps vahest punnitas end välja niiöelda 😀 Sul ju nädalaid ka nii palju, et lapsel on kühus suht kitsas juba ja paljud tugevamad liigutused ja asendimuutused mõjuvadki nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole toonus. Ma ise arvasin ka, et on, aga rääkisin arstile ja ta sai hea kõhutäie naerda 😀

Ta ütles, et emakas on üks terve kogum ja ei ole võimalik, et pool sellet läheb kõvaks. Et kõik, mis toimub, toimub ikka kogu emakaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kusjuures mina ka arvasin, et pool emakat äkki läheb toonusesse, mul vahel just nagu alakõht kõvem kui ülevalt poolt, ilmselt siis ka tibu ennast kuidagi alla kerra tõmmanud, jõudsin juba muretseda, et miks just emakas alt toonusesse läheb, tore kui ämmaka jaoks see naerukoht, mul kohe kergem 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hmm imelik mul ka mu arust ühelt poolt läheb vahel toonusesse ja enamjaolt mul ongi kas ühelt poolt või teiseltpoolt ja vahel siis mõlemalt poolt korraga-tundub küll vähemalt toonuse moodi sest tekib kramp nagu mul on nii ka et lähen üleni kuumaks siis ja põsed õhetavad. Aga noh kui te siin räägite et ämmakale on see naerukoht eks peab vist uskuma et see laps on kes imelikke poose võtab kuigi endale küll ei tundu et see lapse pööramine kuidagi oleks sest ikka täita toonuse moodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm… väike kergendus.
Mõtlesin ka, et kas on see paljuräägitud toonus vs braxton hicks, aga ikkagi tita kui üheltpoolt surub. 🙂
Huhh. 🙂
Aga vahel harvem tundub kõht jube raske küll, siis selle vööga läheb kergemaks tagasi. Aga ikkagi kivikõva nagu ei ole päris see sõna. Terve aja olnud suht kõva kõht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Toonused ühel pool

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.