Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tööõnnetus :(

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Tööõnnetus :(

Postitas:

Eile juhtus minuga tööõnnetus 🙁 Kukkusin redelilt alla ja murdsin jala luu mitmes kohas. Eile tehti op ära ja pandi terve jalg kipsi ( üle põlve ). Arsti sõnul jään ma kipsi vähemalt 3 kuuks ja siis hakkan taastus ravis käima, et minust ei ole aasta kindlasti töö inimest 🙁 Aga mure selline, olin loll ja olin mitte ametlikult tööl. Olen seal firmas tööl olnud 4 kuud ja ülemus iga päev lubab lepinguit tuua. Kas mul on õigus tema käest mingit hüvitist nõuda ? Ennem kui kiirabi mind ära viis, hoiatas ülemus, et ma ei ütleks,et see oli töö õnnetus.

vabandust segane jutt tuli 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 17:01; 28.07 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töölepingu seadus
§ 4. Töölepingu sõlmimise erisus

(2) Tööleping sõlmitakse kirjalikult. Tööleping loetakse sõlmituks ka juhul, kui töötaja asub tegema tööd, mille tegemist võib vastavalt asjaoludele eeldada üksnes tasu eest.

Seadus on sinu poolel. Edu tööandjaga võitlusse asumisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodetavasti sa ikka haiglas ytlesid , et tööõnnetus?
Tööandjale on see jah igavesti tüütu kui tullakse uurima kuidas selline asi ikka juhtuda sai aga ega tööandja niisamaheast sydamest sul suu kinni hoidmise eest hüvitist ei maksa . Kui peaks veel komplikatsioone paranemisega olema, siis oleks sul igati õigus saada tööandjalt hüvitist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahenda asi nii, et helista tööandjale ja küsi, et kas ta on valmis 3 kuud palka ette maksma varjamise eest ja usu teda alles siis, kui raha sinu käes on. Kindlustatus sul ikka on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haiglas ütlesin, et see on tööõnnetus 🙁 Ja ma pole kindlustatud 🙁 Kogu op ja ravi pean omas taskust kinni maksma. Täitsa jama olukord. Usu veel 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 17:01; 28.07 19:01;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Haiglas ütlesin, et see on tööõnnetus 🙁 Ja ma pole kindlustatud 🙁 Kogu op ja ravi pean omas taskust kinni maksma. Täitsa jama olukord. Usu veel :([/tsitaat]

No aga ravikindlustust sul ei ole ka ju ainult sellepärast, et tööandja pole täitnud oma kohustusi (vormistanud lepingut ja haigekassat). Kui sul on vähegi tunnistajaid (ja tõenäoliselt on), kes kinnitavad sinu töötamist selle tööandja juures, maksab tema kõik kinni. Pöördu kohtusse. Võid julgelt ka advokaadi palgata, sul on head ¨ansid võita st et ka õigusabikulud katab lõpuks tööandja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vähemalt on sul nüüd aasta aega koolis käia ja õppida

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

helista vähemalt TI juristile ja räägi oma lugu ära, sealt saad konkreetsemat nõu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea sa midagi opi eest maksma – see on ju erakorraline abi. Ma ei tea ühtegi inimest, kes oleks Eestis pidanud niimoodi maksma. Taastusravi on iseasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tööõnnetus :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.