Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tööportaalis on tööpakkuja nimi salastatud

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Tööportaalis on tööpakkuja nimi salastatud

Postitas:

Palun öelge, personalijuhid ja ettevõtete värbamiskonsultandid, mis mõte on pakkuda tööd tööportaalis ja jätta ettevõtte nimi salastatuks? Kes sellisele kohale kandideerib?

+16
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.05 15:33; 19.05 07:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikka kandideeritakse kui hea koht on ju, olen ise ka kandideerinud, tuli välja, et tegu on kõrge riigiametnikuga, ju neil see kombeks, ei ole silmanud eriti kuulutusi, et peaminister otsib nõunikku vms

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks kui ettevõte otsib juba varakult kellegi asemel töötajat, aga too, kellest lahti kavatsetakse saada, ei tohi sellest veel teada. Üks võimalik variant.
Teine on see, et ettevõte maine pole just parim ja seetõttu otsitakse töötajat anonüümsena.
(Ei ole personalitöötaja seega ei saa mu pakutud variante tõsiselt võtta)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks põhjus on veel see, et kui soovitakse, et esimese sortimise teeks personalifirma, siis ei taheta, et suvalised huvitundjad hakkaksid otse firmasse helistama. Inimesed kipuvad ikka mõtlema, et ise helistades saavad plusspunkte või pääsevad kohe direktori kabinetti 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikka kandideeritakse kui hea koht on ju, olen ise ka kandideerinud, tuli välja, et tegu on kõrge riigiametnikuga, ju neil see kombeks, ei ole silmanud eriti kuulutusi, et peaminister otsib nõunikku vms

Ma rääkisin ettevõtest, riigiasutus pole ettevõte. Ja ma ikka ei kujuta ette küll, et kandideerin firmasse, mille kohta ma midagi ei tea. Mis see point oleks? Mitte mingit infot, ka palk pole teada.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.05 15:33; 19.05 07:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikka kandideeritakse kui hea koht on ju, olen ise ka kandideerinud, tuli välja, et tegu on kõrge riigiametnikuga, ju neil see kombeks, ei ole silmanud eriti kuulutusi, et peaminister otsib nõunikku vms

Ma rääkisin ettevõtest, riigiasutus pole ettevõte. Ja ma ikka ei kujuta ette küll, et kandideerin firmasse, mille kohta ma midagi ei tea. Mis see point oleks? Mitte mingit infot, ka palk pole teada.

Palka nagunii tihti kuulutusse ei panda ega avaldata ka esmakohtumisel.

Iga tööandja, on ta siis erasektor või avalik, hindab ise, kas kuulutus on piisavalt atraktiivne ilma tööandja nimeta.

Varjamide põhjus võib olla, eriti nt tootmises, et soovitakse hoida võimalikult kaua saladuses laienemist, uut tehast või hoopid uut tegevusvaldkonds.

Sa võid alati vestlusel seda küsida

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks tihti ei taheta võimalikult kaua avalikustada, et töökohad tuuakse Soomest Eestisse ja ka oma ettevõtte töötajad ei teaks, et jutt liikvele ei läheks, kuna kuskil ootab kedagi ees koondamine ja inimesed/teadmised enne ära ei läheks. Mina tean 3 sellist ettevõttet ja olukorda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikka kandideeritakse kui hea koht on ju, olen ise ka kandideerinud, tuli välja, et tegu on kõrge riigiametnikuga, ju neil see kombeks, ei ole silmanud eriti kuulutusi, et peaminister otsib nõunikku vms

Ma rääkisin ettevõtest, riigiasutus pole ettevõte. Ja ma ikka ei kujuta ette küll, et kandideerin firmasse, mille kohta ma midagi ei tea. Mis see point oleks? Mitte mingit infot, ka palk pole teada.

Selles see vabadus ongi, et inimesel on valik, mida ta teeb. Eks kandideerimist võib ju võtta kahepoolselt. Ka kandideerija tutvub ettevõttega, nagu ettevõtte valib töölist. Kui kandidaadile ettevõte ei sobi, siis ta töölepingut ju ei sõlmi. Ja kui sina ei kujuta mingit asja enda puhul ette, siis ei tähenda ju see seda, et teised samasugused on. Õnneks on võimalusi toimida täpselt nii nagu endal sobib. Teised vaadaku ise kuidas elavad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina alati mõtlen, et on mingi zinzino või … või mingi selline ketifirma, mis muidu ei leia kedagi

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei lähe mehele inimesele, keda ma ei tunne ega kandideeri firmasse, kes isegi oma nime ei avalda. Põhjused mind oluliselt ei usalda ja ma ei raiska oma aega kohaleronimisele, et siis “rõõmsasti” üllatuda, et näe, ei sobinudki. Ma päriselt ei kujuta ette, kui tõsiseltvõetav peaks kuulutus olema, et see nimesalgamise vastumeelsus kaoks…kindlasti peab olema kirjas palganumber ja soliidne ja sümpaatne tööülesannete loetelu. Aga igaühele oma – kes tahab, see kandideerib.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tööportaalis on tööpakkuja nimi salastatud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.