Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töösõitude hüvitamine

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Töösõitude hüvitamine

Postitas:

Tere

Kas tööandja on kohustatud hüvitama töökohustuste täitmise eesmärgil tehtavad ühistranspordi sõidud?

Hetkel ei hüvitata ja see tundub mulle vale, et pean need piletid oma palgast maksma. Jutt ei käi siin kodust tööle ja töölt koju sõitudest, vaid tööpäeva jooksul kontorist objektile ja tagasi sõitudest.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.10 22:20; 30.10 19:27; 30.10 20:00; 31.10 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kohustatud, kui te pole seda eraldi kokku leppinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kes siis kontorist objektile ühistranspordiga sõidab. Normaalne tööandja:
a) ostab selleks tööauto ja annab lisaks ka kütusekaardi
b) kompenseerib isikliku auto kasutamise rahaliselt

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 14:36; 30.10 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absoluutselt peab hüvitama. Kas isikliku sõiduauto kulud aruande alusel, ühistranspordi sõidupiletite alusel vms. Minu tööandja näiteks hüvitas linnaliini kuukaarti maksumuse ja ühistranspordi piletitele kulunud summad. Sa ei lähe objektile omaenda kuludega!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kes siis kontorist objektile ühistranspordiga sõidab. Normaalne tööandja:

a) ostab selleks tööauto ja annab lisaks ka kütusekaardi

b) kompenseerib isikliku auto kasutamise rahaliselt

kõik teavad väga täpselt, mida normaalne tööandja tegema peab,
kuidas temalt nõuda ja milleks kohustatud. mida normaalne
töövõtja tegema peab? läheb tööandja juurde ja küsib

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Kas tööandja on kohustatud hüvitama töökohustuste täitmise eesmärgil tehtavad ühistranspordi sõidud?

Hetkel ei hüvitata ja see tundub mulle vale, et pean need piletid oma palgast maksma. Jutt ei käi siin kodust tööle ja töölt koju sõitudest, vaid tööpäeva jooksul kontorist objektile ja tagasi sõitudest.

sõltub, kuidas te kokku olete leppinud
kui tööandja ei hüvita, siis võid ju ka jala minna, täiesti tasuta ja tervislik ka

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui tööandja ei hüvita, siis võid ju ka jala minna, täiesti tasuta ja tervislik ka

Ma läheks hea meelega jala sinna, kuhu tööandja mind saadab. 10 km tööajast lonkida ja teine sama palju tagasi oleks igati tore vaheldus.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 20:44; 31.10 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teemaalgatajal on juiload, siis ta läheb ja küsib endale tööautot või sõidukulude hüvitamist (kui tal endal on auto ja ta tahab seda töösõitudeks kasutada).
Kui juhilube ei ole, siis peaks küsima tööandjalt bussipiletite hüvitamist, kuukaardi hüvitamist, taksokviitungi hüvitamist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 14:36; 30.10 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olukord on keerulisem. Töösõidud isikliku autoga hüvitatakse, kuid parkimiskohta kontori juures ei anta (ainult siis saab, kui ise oma raha eest aastas korralik kopsakas summa selle eest maksta). S.t. et pargin eemal ning kontorist autoni on vaja liikuda ühistranspordiga. Ühistranspordi pileteid ei hüvitata, öeldi, et ise vaatad, kuidas saad autoni (kasvõi jalgsi)… Aga minu seisukohast on see olukord absurd…Võingi käia jalgsi, aga kuidas teha tööandjale selgeks, et minu töötund (jalgsi käimiseks) on kallim kui ühistranspordi pilet, kui tööandjat ei huvita.

Teema-algataja

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.10 22:20; 30.10 19:27; 30.10 20:00; 31.10 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võingi käia jalgsi, aga kuidas teha tööandjale selgeks, et minu töötund (jalgsi käimiseks) on kallim kui ühistranspordi pilet, kui tööandjat ei huvita.

Aga miks seda talle selgeks peab tegema? Tema maksab, ju siis sobib talle.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võingi käia jalgsi, aga kuidas teha tööandjale selgeks, et minu töötund (jalgsi käimiseks) on kallim kui ühistranspordi pilet, kui tööandjat ei huvita.

Aga miks seda talle selgeks peab tegema? Tema maksab, ju siis sobib talle.

See “tema” on riik ja minul kui töötajal on kohustus maksumaksja raha optimaalselt kasutada.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.10 22:20; 30.10 19:27; 30.10 20:00; 31.10 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rendijalgrattaid teil pole, millega autoni saab?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rendijalgrattaid teil pole, millega autoni saab?

Talvel jalgrattaga?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.10 22:20; 30.10 19:27; 30.10 20:00; 31.10 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See “tema” on riik ja minul kui töötajal on kohustus maksumaksja raha optimaalselt kasutada.

Riigi raha raisatakse palju olulisemal määral kui sinu töötund, mis jalutamisele kulub, usu mind. Värske õhk on kasuks ja võib-olla teedki pärast oma töö kiiremini ära, kui oled saanud värskendavalt veidi jalutada. Imelik mure. Kui kaugel su auto siis on, et kohe nii kaua sinna kontori juurde jalutad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 20:44; 31.10 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

S.t. et pargin eemal ning kontorist autoni on vaja liikuda ühistranspordiga. Ühistranspordi pileteid ei hüvitata, öeldi, et ise vaatad, kuidas saad autoni (kasvõi jalgsi)… Aga minu seisukohast on see olukord absurd…Võingi käia jalgsi, aga kuidas teha tööandjale selgeks, et minu töötund (jalgsi käimiseks) on kallim kui ühistranspordi pilet, kui tööandjat ei huvita.

Kuskohas Eestis on selline töökoht, kuhu peab jalgsi tasuta parkimise tsoonist tund aega minema? 15 minutit maksimaalselt läheb kesklinna Tallinnas.
Vaheta töökohta, kui sulle tundub, et 2×15 minutit tööajast autoni kõndida on liig või miks sa üldse oma tööaja kulutamise pärast muretsed? See on juba tööandja asi, kas ta maksab sulle konkreetse töö tegemise eest, objektile sõidu eest või siis kontorist parklasse jalutamise eest.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töösõitude hüvitamine