Esileht Erivajadustega laps Töötamine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Töötamine

Postitas:
Kägu

Kuidas te tööl käite, kellel erivajadusega laps? Eriti need kellel 3-4 korda nädalas reh teenused.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina käin tööl täiesti tavaliselt  E-R, 8-17. Lapsele tuleb leida selline lasteaed või kool, mis on ühtlasi ka rehaasutus. Siis saab ta teenused koolis või lasteaias kätte ja ei pea kuskile vedama.

Mul käis laps küll tavalises lasteaias, aga mul oli rehaasutusega kokkulepe, et kord nädalas viisin ta hommikul sinna ja siis ta sai kõik teenused üksteise järel kätte. Selle peale läkski terve päev.

Veel on võimalik kasutada tugiisikut, kes last rehateenustele viib ja sealt tagasi toob.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Töötan kodukontoris ja viin tööajast. Tööandjaga on kokkulepe.

On olnud ka tugiisik kes viib-toob. Lapse vanaema on käinud abiks jne.

Kui laps suurem, saab ta ka ise minna. Oleneb lapsest.

 

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõigepealt kutsuksin korral selle miinustaja, kes valimatult tegelikult kuldaväärt nõuandeid miinustab! Aita kaasa mõelda, paku oma lahendusi, mitte vajuta umbropsu nuppe!

Eelnevale lisaks paneksin juurde ka pere ja sõprade kasutamise, eriti siis, kui laps on suurem. Meil on transporditeenust teenustele  pakkunud nii minu töökaaslane, mehe töökaaslane (kes poisiga veel hiljem oma autoparki revideerimas käis, kustumatu mälestus siiani), tädipoeg jne. Sa ei ole ilmselt oma lapsega siin ilmas üksi, seega räägi ja näed, et inimesed on hea meelega nõus panustama kui see neile vähegi sobib. Ja aita teisi ka ise, kui vähegi võimalik!

PS. rehabilitatsiooniteenust saad sa enamasti ühelt teenusepakkujalt korraga: räägi nendega oma vajadu asju koondada üle!

0
-2
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Erivajadustega laps Töötamine