Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötamine As Müügimeistrites

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Töötamine As Müügimeistrites

Postitas:

Kas siin liigub kedagi kes hetkel seal töötab või lähimal ajal töötas? Kas tasub sinna tööle minna? Kuidas rahul olete? Kuidas palk on?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 20:16; 07.05 20:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinimumpalka mina kätte ei saanud. Töö on tulemustasupõhine, ei suutnud telefoni teel piisavalt müüa. Eks oma viga ka

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 20:43; 27.05 23:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks just see, müügiinimesi otsivad ju norm. firmad ka?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 20:46; 09.05 23:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinimumpalka mina kätte ei saanud. Töö on tulemustasupõhine, ei suutnud telefoni teel piisavalt müüa. Eks oma viga ka

Aga kas seal mingit tunnitasu ei ole mille igal juhul kätte saad (isegi kui midagi ei müü)?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 20:16; 07.05 20:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui oled saatnud 30 cv ja see on ainuke koht, kes sind kutsub, siis mine.

normaalse haridusega inimene seal ei tööta. ennem läheks burkse myyma

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinimumpalka mina kätte ei saanud. Töö on tulemustasupõhine, ei suutnud telefoni teel piisavalt müüa. Eks oma viga ka

Mina omal ajal kaebasin nad töövaidluskomisjoni, sest lepingus oli et miinimumpalk, aga kohapeal selgus, et kui päevas 3 raamatut ei müü siis päev kirja ei lähe. Ja nii kui avalduse ära tegin võtsid kohe minuga ühendust, et avalduse tagasi võtaksin. Ütlesin et kui maksavad puuduva osa ära siis võtan ja paar h hiljem oli puudu jäänud summa mu kontol olemas. Enne seda sai veel ülemusega rääkimas käidud kes väitis et leping õige ja tema ise aitas seda veel koostada, TVK jurist naeris aga selle lepingu välja.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õudne koht.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinimumpalka mina kätte ei saanud. Töö on tulemustasupõhine, ei suutnud telefoni teel piisavalt müüa. Eks oma viga ka

Miinimumpalk on seadusega kohustuslik. Kui sinu töö neile nii palju tulu ei too, siis on küll nende probleem oma firmas töö korraldada. Töötaja peab aga alati oma õiguste eest seisma ja kohe töövaidluskomisjonis õigust nõudma.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miinimumpalka mina kätte ei saanud. Töö on tulemustasupõhine, ei suutnud telefoni teel piisavalt müüa. Eks oma viga ka

Miinimumpalga maksmine on kohustuslik! Isegi kui terve päev läbi ühtegi asja müüdud ei saanud, siis tööd tegid ju ometigi.

Kui sinu töö on müüa ja sa nädal aega mitte midagi ei müü, kuidas siis tōestad, et tööd tegid?

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.05 18:24; 10.05 06:49; 10.05 06:54; 10.05 06:55; 12.05 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kas inimene on tööle jõudnud või mitte, näeb ka tema ülemus.

Kuidas ta mulle koju näeb, kas ma üritan müüki teha või mitte?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötasin kooli aeg.
Ei tea kuidas kodus töötamisega on aga meil seal oli küll et kõne salvestatakse ja programmis näeb ka ju palju kõnesid teinud. Selle eest peaks ikka nägema et tööd tehtud. Mina töötasin seal 1 kui õhtuses vahetuses 16.00-21.00. Müüsin ikka asju ka, kuigi mitte just palju. Palka sain kokku selle aja eest 170 eurot 😀 Normaalne 😀 😀 Ei soovita eriti kellelegi. Nonstop peab kõnesid tegema ja palk pole absoluutselt seda väärt

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle eest peaks ikka nägema et tööd tehtud.

Ära lase end eelnevast kommenteerijast heidutada, ta ei ole siiani mõistnud, mida tööleping tähendab ja mida see reguleerib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas üldse tööleping tehakse, vast ikka võlaõiguslik?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 20:46; 09.05 23:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas ta mulle koju näeb, kas ma üritan müüki teha või mitte?

No sellisel juhul ju ettevõtte oma viga, kui tal puudub ülevaade, millega tema töötajad tegelevad.

Jajah, ikka on ettevõtte viga. Töötaja võib nõuda mittemidagi tegemise eest raha ja õigust jääb ülegi. Äkki hakkaks teistpidi mõtlema, et kas ma olen reaalselt midagi ära teinud ja reaalselt väärt, mitte taguda rinnale suures õigluses.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.05 18:24; 10.05 06:49; 10.05 06:54; 10.05 06:55; 12.05 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sinu töö on müüa ja sa nädal aega mitte midagi ei müü, kuidas siis tōestad, et tööd tegid?

Miks peaks töötaja seda üldse tõestama? See kas inimene on tööle jõudnud või mitte, näeb ka tema ülemus. Loeb ju vaid töötegemise protsess, mitte see kas tööl ka soovitud tulemus saabus.

Kas ainult tööle jõudmise eest peaks palka maksma? Mis jabur nägemus, et tööl ei ole oluline tulemus? Kuidas üldse tekib inimestes selline mõtteviis? Krt, kõik palgatöötajad peaksid ettevõtjateks hakkama ja siis saaksid aru, kas kliendid on nõus maksma neile “ainult protsessi eest”, millel mingit tulemust pole.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.05 18:24; 10.05 06:49; 10.05 06:54; 10.05 06:55; 12.05 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle eest peaks ikka nägema et tööd tehtud.

Ära lase end eelnevast kommenteerijast heidutada, ta ei ole siiani mõistnud, mida tööleping tähendab ja mida see reguleerib.

Mida siis sinu meelest tööleping tähendab? Et inimesel on õigus paljalt lepingu olemasolu eest raha saada?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.05 18:24; 10.05 06:49; 10.05 06:54; 10.05 06:55; 12.05 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga makstaksegi ju tunnipalka kuu lõikes- kui teenid müügiga rohkem , saad ka rohkem palka.
Töötan seal, tööpäevad E-R , kellaaeg normaalne, ja töö pole keeruline. Minu arust on seal etem kui selveri kassapidaja olla….Loomulikult võiks palka rohkem saada aga kui midagi muud pole siis asi seegi. Aga eks inimesed on erinevad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ainult tööle jõudmise eest peaks palka maksma? Mis jabur nägemus, et tööl ei ole oluline tulemus? Kuidas üldse tekib inimestes selline mõtteviis? Krt, kõik palgatöötajad peaksid ettevõtjateks hakkama ja siis saaksid aru, kas kliendid on nõus maksma neile “ainult protsessi eest”, millel mingit tulemust pole.

Näha on, et sa ei tee vahet töölepingul ega töövõtulepingul, kus ühes hinnatakse protsessi, teises tulemust. Töölepinguga inimesel kui tulemust pole, kuid ta on tööd teinud, peab ka töötasu maksma!

Vot see ongi eriliselt jabur, just inimese suhtumine: tööd ei peagi tegema ja midagi ei pea välja tulema, aga kui on leping, on mul täielik õigus ka raha saada. See on lihtsalt nii haige suhtumine. Võin sulle täiesti kindlalt väita, et igasuguse töö tegemise puhul on oluline tulemus! Protsess kui selline ei teeni reaalselt mitte kellelegi tulu. Ja püüa asja sisust aru saada, mitte ära vehi juriidikaga.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.05 18:24; 10.05 06:49; 10.05 06:54; 10.05 06:55; 12.05 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötasin kooli aeg.
Ei tea kuidas kodus töötamisega on aga meil seal oli küll et kõne salvestatakse ja programmis näeb ka ju palju kõnesid teinud. Selle eest peaks ikka nägema et tööd tehtud. Mina töötasin seal 1 kui õhtuses vahetuses 16.00-21.00. Müüsin ikka asju ka, kuigi mitte just palju. Palka sain kokku selle aja eest 170 eurot ???? Normaalne ???? ???? Ei soovita eriti kellelegi. Nonstop peab kõnesid tegema ja palk pole absoluutselt seda väärt

Loodetavasti peale seda kooli on plaanis ka keskkooli jõuda?
Sinu õnn, et sa kirja teel midagi müüma ei pidanud…

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on ka nende kohta

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu ema üritas seal töötada paar aastat tagasi. 3 päeva pidas vastu :-). Mina ise ei julgeks isegi proovida. Kassapidaja vms amet oleks palju etem, sest teda on klientidel VAJA. Suvalise kraami pähemäärimisest ei tunne keegi rõõmu.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ainult tööle jõudmise eest peaks palka maksma? Mis jabur nägemus, et tööl ei ole oluline tulemus? Kuidas üldse tekib inimestes selline mõtteviis? Krt, kõik palgatöötajad peaksid ettevõtjateks hakkama ja siis saaksid aru, kas kliendid on nõus maksma neile “ainult protsessi eest”, millel mingit tulemust pole.

Näha on, et sa ei tee vahet töölepingul ega töövõtulepingul, kus ühes hinnatakse protsessi, teises tulemust. Töölepinguga inimesel kui tulemust pole, kuid ta on tööd teinud, peab ka töötasu maksma!

Jah, seda küll. Müüginormi mittetäitmine iseenesest ei ole veel alus vallandamiseks. Küll aga enamasti saab selline inimene ise aru, et ta peaks lahkuma. Kui ei saa, siis paremal juhul pakutakse talle koondamist. Üldiselt panevad loodrid ise paberi lauale hiljemalt aastaga. Pole ju lõbus igal müügikoosolekul vaadata oma nime taga nulli, kui teistel on 11 või 99. Pole tore vastata igal müügikoosolekul, et kuidas me saaksime sind aidata, et sul müük edeneks.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 18:14; 25.05 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugusel otsemüügil B2C on ainult üks eelis. Kui sa oled seal vastu pidanud 2,5-3 aastat, siis ei karda sa enam keda kuraditki ja selle aja peale pole teenistus ka paha, kui tõesti üritada.

Sellise pagasiga CVs aga on võimalik minna edasi B2B müüki, kus liiguvad parematel tingimustel rahad ja kui pääsed kuskile heasse asutusse püsiklientide peale, siis kui tublisti teed ja hakkaja oled, elad nagu või sees. Väga-väga on selline töökogemus otsitud tööandjate poolt, kel on vaja näiteks tähtsaimate püsiklientide konsultanti. Nad teavad, et sa oled tulnud läbi vee, tule ja vasktorude ning suudad viisakaks ja adekvaatseks jääda igas olukorras. Rühid aga ikka edasi.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.05 18:14; 25.05 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siin liigub kedagi kes hetkel seal töötab või lähimal ajal töötas? Kas tasub sinna tööle minna? Kuidas rahul olete? Kuidas palk on?

Ennem lähen maasikaid korjama, kui müügimeistritesse inimesi tyytama

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seal ettevõttes head palka saades- jutud müügiinimeste seas levivad, saad kindlasti hea pakkumise mujale!
Isiklikult töötasin sarnases ettevõttes, meeletult raske palk ja meeletult raske. Aga seda kogemust ei vahetaks millegi vastu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 20:43; 27.05 23:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äärmiselt nüri töö oli. Vist kaks kuud suutsin olla. Kõned tuleb teha etteantud teksti järgi, loomingulisus on keelatud. Ütlesin alguses kohe, et kuna see on lisatöö, siis mõnikord jään kuni 15 minutit hiljaks, sellega oldi nõus. Kui kuu jooksul 2. korda 5 minutit hiljemaks jäin (liiklusolud, sest tööd alustasin 17.00), tegi juht märkuse. No tõesti.
Müügiartikleid jagati täiesti arusaamatult, samuti nende hinnastamine käis kellegi suva järgi. Üks kehvemaid töid, mida olen teinud. Ei soovita.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötamine As Müügimeistrites

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.