Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötamine Humanas

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Töötamine Humanas

Postitas:

Siin on küll teemasid, aga need üsna vanad.

Otsin parasjagu E-R graafikuga tööd ja kodu ligiduses olev Humana otsib parasjagu lisamüüjat E-R graafikuga. Palk on ka veidi parem kui mujal siin väikelinnas kaubanduses.

Kes on töötanud, rääkige lähemalt. Vanadest teemadest tuleb välja, et absoluutselt istuda ei tohi ja selle eest saab käskkirja ka siis kui kliente pole?

Kas oma töötajad saavad ka oma perele kaupa soetada?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus sa seal müügisaalis istud? Ma pole näinud ühtegi Humanat, kus oleks leti taga tool. Ja ma pole näinud ühtegi Humanat, kus pidevalt kliente ei oleks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga vähe on töötajate tervisest hoolivaid poode.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tööta müüjana, kuid uurin, mispärast ei või müüjad istuda? Mis selle mõte on?
Kaupa peab tutvustama? Saan aru, et tutvustama peab kaupa nt tehnikapoes, või siis mingid erikallid brändibutiigid, mille hinna sees on juba eriliselt kauba/brändi esitlus müüja poolt. Ent mis kaubatutvustust tuleb teha Humanas?

Vabandust mu iroonia, aga riidepoodide müüjad on endist sageli küll üpris kõrgel arvamisel. Arvavad, et kui nemad ei “näita”, ei “tutvusta” hilpu, siis loll inimene seda üles ei leiagi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaupa peab tutvustama? Saan aru, et tutvustama peab kaupa nt tehnikapoes, või siis mingid erikallid brändibutiigid, mille hinna sees on juba eriliselt kauba/brändi esitlus müüja poolt. Ent mis kaubatutvustust tuleb teha Humanas?

Tuleb proovitud asju tagasi panna ja vaadata, et stangedel kõik korras oleks, et proovikabiinidesse riideid ei koguneks, jälgida kliente, peab saali peal kogu aeg nähtav olema.
Selles Humanas, kus mina käin, on pidevalt kliente ja vahel ei jõua üks müüja järjekorraga hakkama saada, siis teine abistab ja saali peal tekib üsna kiiresti korralagedus.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise Humanas töötanud ei ole, aga sõbranna töötas mõni aeg tagasi kahes Tallinna Humanas.

Tema sõnul oli töö füüsiliselt raske, kuna pidi tõstma riidekotte ja lükkama riietega stangesid. Ühes kohas tuli kotte veel korruse jagu üles ka vedada.
Kassas olles ta küll istus, aga võib-olla sõltub see konkreetse kaupluse juhatajast. Mäletamist mööda nad teise töötajaga vahetasid paari tunni tagant, st et olid vaheldumisi kassas, saalis ja “tegid transat”.
Oma perele sai ka kaupa osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oma perele ostad, siis ära jumala eest firmakaid osta! Muidu hakkab kohalik kõrgaadlik jälle kurtma, kuidas mingi pööbel ainult koorekihile mõeldud kraami tema nina alt ära krabab 😀

https://foorum.perekool.ee/teema/humana-tootajad-ostavad-koik-parema-kraami-omale-ara/

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötamine Humanas