Esileht Tööelu, raha ja seadused. töötamine Mcdonaldis

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: töötamine Mcdonaldis

Postitas:
Kägu

Kas keegi töötab seal?

Töökuulutuse all on kirjas , et võimalus valida ise kuna töötad. Palk pole küll kõigeparem, parem ikkagi kui töötu olla.

Kuidas seal see jaotus käib? Teed kõike ? Oled nii kassas kui valmistad burgereid?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seal töökuulutuses on kindlasti olemas ka mingi kontakt-telefon, helista sinna ja küsi otse üle, mis sind huvitab, selle jaoks need kontaktnumbrid ju antaksegi.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seal töökuulutuses on kindlasti olemas ka mingi kontakt-telefon, helista sinna ja küsi otse üle, mis sind huvitab, selle jaoks need kontaktnumbrid ju antaksegi.

Ta on ju perekoolikas, ta ei oska inimestega reaalselt suhelda.

+1
-20
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mu venelasest sõbranna ei saanud sinna kunagi tööle. Tema kommentaar: “ma vist oskasin liiga hästi eesti keelt, tööle nad mind ei tahtnud igatahes.”

Mina pole mitte kunagi kohanud seal eestlasest teenindajaid. Ka mitte liiga hästi eesti keelt rääkivaid…

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seal töökuulutuses on kindlasti olemas ka mingi kontakt-telefon, helista sinna ja küsi otse üle, mis sind huvitab, selle jaoks need kontaktnumbrid ju antaksegi.

Ta on ju perekoolikas, ta ei oska inimestega reaalselt suhelda.

No sa oled küll eriline t*opp!

Millejaoks see foorum on, kui midagi siit küsida ei või? Teemaalgataja ju tahabki teada, ET KES  TÖÖTAVAD SEAL.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi töötab seal?

Siit sa vist vastust ei saa. Me oleme kõik kõrgepalgalised ja kaalujälgijad ja mäkist ei tea midagi.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma töötasin seal ammu, kooli ajal. Räägin eesti ja mitte vene keelt. Eelmainitud sõbrannal pidi mingi tugev viga küljes olema, et mitte sinna saada.

Toona tegid kõik kõike. Algajad olid rohkem saali peal ehk koristasid, staažikamad töötajad rohkem kassas ja köögis. Eraldi olid öötöötajad. Graafik tehti kuu aega ette ja tõepoolest, arvestati isiklike soovidega. See klappis hästi kooliga.

Tol ajal veel oli tegu kiirtoiduga, mitte a la cartega. Ehk siis kassas ja köögis oli väga kiire, tellimus pidi 60 sekundiga valmis olema. Praegu tundub, et peale tellimuse esitamist hakatakse alles kana tapma, võib-olla siis enam ei pea väga kiirustama.

Kui vaid soovi on, siis vahetuse vanemaks on üsna lihtne saada. Üldiselt aga on töö nüri, rutiinne ja tüütu. Kui on valida, siis pigem ei läheks sinna.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu venelasest sõbranna ei saanud sinna kunagi tööle. Tema kommentaar: “ma vist oskasin liiga hästi eesti keelt, tööle nad mind ei tahtnud igatahes.”

Mina pole mitte kunagi kohanud seal eestlasest teenindajaid. Ka mitte liiga hästi eesti keelt rääkivaid…

Nii imelik jutt! Ilmselgelt oli äraütlemise põhjus milleski muus, kui “liiga heas” eesti keeles.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on töötanud tuttavaid nii Hesburgeris kui McDonaldsis. Olen aru saanud, et Hesburgeris on parem töötada ja ka palk parem (palga osas olevat teadmist kinnitavad ka töökuulutused, kuna nii McDonaldsi kui Hesburgeri kuulutustes on palk avalik ja Hesburgeri kuulutustest jäi viimati silma, et tunnipalk oli lausa kuskil 7 euro juures). Kindlasti mõlemal juhul sõltub palju sellest, kes konkreetset söögikohta juhib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ega inimeste reaalne töökogemus on tihtipeale midagi muud, kui see, mida ülemus sulle seal öelda võib, kui tore ja lilleline kõik on. Muidugi küsitakse vahetuid kogemusi seoses tööga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina töötasin 19 aastat tagasi. Olen eestlane, vene keelt peaaegu ei osanudki. Olin teenindaja, burkse ei teinud, friikaid tegin, muud ilmselt ka mitte.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates on juba see jube kuidas seal töötavad inimesed erariietes lõhnavad. Paljud on öelnud, et nad ei saa oma tööriietust ega jalanõusid sinna jätta, vaid peavad iga kord need koju vedama. Aga kui raha on vaja ja haridus veel omandamisel, siis tuleb leppida.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidaa Mäkis see graafik on ? Mis kellaajast kellaajani. On kükl kirjutatud et saad endale ise tööaeg valida, vaevalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. töötamine Mcdonaldis