Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötamine teisel töökohal LHP ajal

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Töötamine teisel töökohal LHP ajal

Postitas:

Olen põhitöökohast LHL-l. Mulle pakutakse osalise ajaga lepingulist tööd teises firmas.

Kas teisele tööle minnes pean ma põhikohas LHP ja TL lõpetama? Ei tahaks seda esimese hooga teha enne kui uues kohas kand kinnitatud.

Kas ja kuidas on olukord erinev kui ma pakun uuele tööandjale enda firma alt teenust?

Selguse huvides lisan, et põhikohas palgati minu asemele tähtajatu lepinguga asendaja ja tõenäoliselt ootab sealt koondamine või vähemalt hulk ebameeldivusi. Seega ei tunne, et ma neile midagi võlgu olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea lõpetama LHP-d, võib samal ajal mujal töötada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesel võib olla mitu töölepingut, uue sõlmimiseks ei pea eelmist lõpetama.

Ei pea lhp lõpetama ega tööleingut lõpetama, lhp-l on õigus olla kuni lapse 3a saamiseni.
Isegi kui mujal töötad, siis töölepingu lõpetamise soovist nn põhitöökohal(kust oled lhp-l) pead teatama 30p enne lapse 3a saamist, kui lapse 3a saades sinna ei naase.

NB! kontrollima pead, ega sinu lhptöökohas pole lepingus konkurentsikeeldust vahel on keeld asuda tööle konkurendi juures (kui keeldu pole või kui tegu pole konkurendiga st uus töö on hoopis midagi muud, võid vabalt töötada, sellest isegi nn põhitöökohta informeerimata).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötamine teisel töökohal LHP ajal