Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötamine Wolt Marketis

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Töötamine Wolt Marketis

Postitas:
Kägu

Kas keegi käinud seal tööampsu tegemas komplekteerijana? Milleks on vajalik inglise keel? Kas komplekteeritakse skänneris mis ingliskeelne?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi käinud seal tööampsu tegemas komplekteerijana? Milleks on vajalik inglise keel? Kas komplekteeritakse skänneris mis ingliskeelne?

Sest kullerid on  enamasti muust rahvusest????

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sest kullerid on enamasti muust rahvusest????

A mis see kuller komplekteerimisse puutub?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa annad talle asjad üle. Aga kandideeri ja jaga meiega.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja siis see muust rahvusest kuller mitte ei pea eesti keelt oskama, vaid komplekteerija peab oskama inglise keelt????

+12
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja siis see muust rahvusest kuller mitte ei pea eesti keelt oskama, vaid komplekteerija peab oskama inglise keelt????

Jah. Nii nagu kullerteeninduselgi-tellid toitu, siis räägid inglise keeles.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa annad talle asjad üle. Aga kandideeri ja jaga meiega.

Minu praeguses töökohas on selleks küll eraldi inimesed

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah. Nii nagu kullerteeninduselgi-tellid toitu, siis räägid inglise keeles.

Aga kui ma ei räägi, tekib konflikt ja ma annan selle tarbijakaitsesse, kes siis vaidluse võidaks?

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga kui ma ei räägi, tekib konflikt ja ma annan selle tarbijakaitsesse, kes siis vaidluse võidaks?

Sina mitte.

https://www.delfi.ee/artikkel/93223555/ilmar-tomusk-keeleamet-on-bolti-ja-woltiga-hadas

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võimalik, et koolitamine ja kõik juhendid on inglise keeles, muud ei oska hetkel välja mõelda. Ettevõttes, kus töötan, on just sel põhjusel inglise keele nõue.

+3
0
Please wait...

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötamine Wolt Marketis