Esileht Ilu ja tervis Töötervishoiu kontroll.

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Töötervishoiu kontroll.

Postitas:

Kas töötajal on õigus vahetda töötervishoiu arsti, kui määratud arstiga on tekkinud konflikt lausa absurdsete nõudmiste ja ebaviisaka tööstiili tõttu?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei kujuta ette mis nõudmised saavad olla töötervishoiuarstil. see on ju puhas formaalsus ja tõsiselt võtma seda nähtust ei peaks.
aga muidu on tööandja selle teenuse tellija ja tema otsustab jah, keda tellib.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meilt nad tahtsid vaid tühja ruumi. Terviseandmed digilukku ei jõudnudki, kuigi küsiti korduvalt. Formaalsus tõesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oletan, et sa võid ju sinna töötervishoiu arsti juurde minemata ka jätta, kas sind lastakse lahti kui ei lähe? Meil oli küll väga tore arst Juno tervises, esimest korda nägin, aga lobisesin peaaegu nagu vana sõbraga. Lisaks andis ta soovituse minna sünnimärki kontrollima, nahaarst ja kirurg pidasid seda melanoomiks, õnneks tuli vastus negatiivne.
Ma olen küll väga rahul, et käisin. Tehti ka väga põhjalik vereproov ja sealt sain kinnitust, et kõik peaks nagu korras olema. Perearsti juurde satun ainult tervisetõendeid pikendama, seega oli tore ka veidi põhjalikumaid uuringuid saada.
Lisaks edastati tööandjale ka mõned probleemid, mille üle me kõik nurisesime ja need said ka mingil määral lahendatud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlen ka, et mis olukord see olla võib, et töötervishoiu arstiga konflikti minna saab. Temaga on kokkupuudet ju enamvähem iga 2-3 aasta tagant nii 20 minutit. Selle väikese vereproovi andmise ja silmakontrolli ajal ma ei kujuta ette, mis võib olla see, mis konfliktini viib. Pigem ta annab ju lihtsalt soovitusi, mida võiks kontrollida, mida jälgida jne.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arst vaatas viltu?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

on vist 2 võimalust. inimene on oma tervisega rahul, aga arst ei ole. annab soovitusi, mis mõjuvad pragamisena, et vaja rohkem oma tervise eest hoolt kanda.
või arst on su tervisega rahul, aga sa ise pole. nõuad suuremat süvenemist. aga ilmselt oleks sa läinud siis juba ise perearstile.
nii et jääb esimene võimalus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Töötervishoiu kontroll.