Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tootjate jaburdused

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Tootjate jaburdused

Postitas:
Kägu

Ostsin Meyeri villapesu vedeliku. Pakendil kirjas, et enne kasutamist loksutada ja 2 korgitäit masinasse. No raputasin siis pudelit paar korda aga selle peale oli terve pudel vahtu täis ja korgi sisse mõõtmine ei tulnud kuidagi välja.
Teine asi: arst soovitas võtma hakata jooditablette. Ostsin siis apteegist, need on käsimüügis, toidulisandi nime all. Pakendil kiri: soovituslik päevane annus 1/2 tabletti. Tabletil joont ka pole. Iga kord kui tableti pooleks teen laguneb see pudiks, millest silma järgi eraldan siis pool kogust, ülejäänu viskan minema. Milleks teha tablette, mille tavapäraseim annus on 1/2?
Huvitav, kas keegi testib ka tooteid reaalis või vähemalt mõtleb nende tarbimise peale enne müüki laskmist?
Milliste jaburdustega teie olete kokku puutunud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Tootjate jaburdused

Mul on pakendite avamisega raskusi, näit viilutatud sink kilepakendis, juures ava siit. Küll ma siis püüan sealt kohast kile lahti tõmmata, no ei käi lahti ikka sama ühtlane nagu terve pakend. Alati päädib see sellega, et ma lõikan pakendi lihtsalt katki.
Siis hiljuti ostsin pakendis ahjuliha, kus kirjas, 10 min-t enne valmisaja lõppu kallata juurde koor. Isegi siin ei suudeta olla täpsed, ma adusin, et see peaks vist ikkagi olema rõõskkoor, aga näit teised pereliikmed arvasid, et hapukoor.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Tootjate jaburdused

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on pakendite avamisega raskusi, näit viilutatud sink kilepakendis, juures ava siit. Küll ma siis püüan sealt kohast kile lahti tõmmata, no ei käi lahti ikka sama ühtlane nagu terve pakend. [/tsitaat]
Kalevi komme ei saa ka paberist kätte?

Nendel kilepakenditel on sealt märgitud nurgast pakendi avamine ikka väga hõlbus. Nurk on ju kenasti nö ära murtud, võtad nurgast kinni ja tõmbad. Lihtne.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tootjate jaburdused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.