Esileht Hobinurk Töötoad täiskasvanutele

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Töötoad täiskasvanutele

Postitas:
Kägu

Küsin soovitusi erinevate töötubade kohta, ükskõik kas keraamika, ehete valmistamine vmt. Sooviks väiksema seltskonnaga (kuni 10 inimest) sünnipäeva tähistada, guugeldanud olen muidugi ka, valikut nagu oleks ja nagu ei ole ka 🙂 Ise ei ole varasemalt kuhugi sattunud, eesmärk oleks lihtsalt toredasti aega veeta, asukoht Tallinn.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen käinud leivaküpsetamise koolitusel https://leib.ee/koolitused/ väga meeldis, siiani aeg-ajalt küpsetan leiba.

Kommide valmistamise koolitusel Kalevi Rotermanni meistrikojas, oli ka tore, aga enamus vaatasid ja üks siis mätsis seda kommisegu, hiljem said kõik endale meelepäraseid kommipalle veeretada.

Savi voolimise koolitusel https://www.keraamikakoda.ee/ ka väga tore oli, aega oli nii palju et enamus voolis 2 asja.

Kõik need kohad sobivad ka sünnipäeva pidamiseks, saab laua katta ja söömise aega jäetakse ka.

Veel olen käinud Tallinna Rahvaülikoolis seebi tegemise kursustel ja küünalde valmistamise kursustel, teoreetiliselt oleks seal ka võimalik piisava etteteatamisajaga  koolitaja kohale kutsuda  ja pärast laud katta. Või teevad need koolitajad ka mujal veidi hubasemates ruumides koolitusi, mul nende kontaktandmeid enam alles pole.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

uus-veerennis, pille tänaval, on üks lillepood, mille aknal suurelt sildid, et teevad mingeid töötubasid. ja mingeid asju pakub šokolaadikoda (rongi aknast paistab, vahetult enne balti jaama)

ise olen osalenud nö tavalistest asjadest trühvlikommide tegemise töötoas ja tasside glasuurimise töötoas. kommide tegemist õpetas mingi kontiitrifirma ja tasse kaunistasime ave nahkuri käe all. mõlemad olid täitsa ok.
+ palju erialaseid töötubasid (küberturbe intsidentide lahendamisest kuni 3d printimiseni välja ).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen käinud nt Kangro juures aktiskulptuuri tegemas – saab nii mees- kui ka naismodelliga. Oli väga huvitav ja skulptuur on mul ikka veel alles (mingi 4 a tagasi).

Toiduakadeemias (vmt) söögivalmistamise kursus. Kuigi suure seltskonnaga on ikka nii, et jagatakse toidud ära, et kõik ei tee kõiki toite.

Tehakse nt tordikaunistuste töötubasid, et õpid siis suhkrumassist neid söödavaid skulptuure tegema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Epp Kärsini lingam koolitus.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Hobinurk Töötoad täiskasvanutele