Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötukassa ja reaalne töö leidmine. (Tartu)

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Töötukassa ja reaalne töö leidmine. (Tartu)

Postitas:

Lahkusin töölt paar kuud tagasi omal soovil. Hetkel olen valmis uuesti tööle minema. CV-portaalides ei ole minu erialale sobivaid pakkumisi olnud, tegemist on tööga kergetööstuses kuid mitte õmblejana. Nüüd mõtlen, et kas proovida ise oma cv-d saata firmadesse või registreerida töötuks ja Töötukassa kaudu tööd otsida? Kuidas teie kogemused näitavad, kas reaalselt on võimalik Töötukassa kaudu tööd leida? Mida esimesel visiidil seal üldse tehakse? Kas on lootust, et sobiva töö puhul seda pakutakse või pean ikka ise aktiivselt otsima? Ilmselt rumalad küsimused, aga kuna olen elus ainult ühes ja sama asutuses töötanud (16 a), siis vastused ja soovitused oleks teretulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lahkusin töölt paar kuud tagasi omal soovil. Hetkel olen valmis uuesti tööle minema. CV-portaalides ei ole minu erialale sobivaid pakkumisi olnud, tegemist on tööga kergetööstuses kuid mitte õmblejana. Nüüd mõtlen, et kas proovida ise oma cv-d saata firmadesse või registreerida töötuks ja Töötukassa kaudu tööd otsida? Kuidas teie kogemused näitavad, kas reaalselt on võimalik Töötukassa kaudu tööd leida? Mida esimesel visiidil seal üldse tehakse? Kas on lootust, et sobiva töö puhul seda pakutakse või pean ikka ise aktiivselt otsima? Ilmselt rumalad küsimused, aga kuna olen elus ainult ühes ja sama asutuses töötanud (16 a), siis vastused ja soovitused oleks teretulnud. [/tsitaat]

Töötukassa ei otsi sulle tööd. Seda pead ikka ise tegema. Mõlemad varjandid kohe kiirelt käiku – võta arvele ja hakka ise aktiivselt cv-d saatma!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötutoetusele on sul ehk ikka õigus. Lisaks saad Haigekassa kindlustuse, lisaks võid osaleda tasuta koolitustel jne – uuri, kindlasti võta arvele. Mul näiteks maksab 3 esimest kuud töötukassa kinni lapse erahoiu kuni 350 ¤.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötukassa ja reaalne töö leidmine. (Tartu)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.