Esileht Tööelu, raha ja seadused. töötukassa kaudu töö leidmine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: töötukassa kaudu töö leidmine

Postitas:

olen töötuna arvel. kui tõenäoline on töötukassa kaudu töö leida? kas keegi on leidnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötukassa sulle küll tööd ei otsi, ikka ise peab otsima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurema tõenäosusega saad Töötukassa kaudu mingi koolituse, kuid tööd peab ikka ise otsima. Nemad pakuvad vaid enda andmebaasist kuulutusi, mis tihtipeale on kahtlased (saadavad inimesi pankroti äärel olevatesse firmadesse jne).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei noh kõik on võimalik, oleneb ju piirkonnast ja muust, lihttöid on neil andmebaasis palju. Ise tööd nad ei paku, st mulle on 2 kummalist pakkumist saadetud: betoneerija ja katusepaigaldaja (olen naine ja antud pakkumised ei haaku kuskilt otsast mu töösoovide, hariduse ega ka mineviku tööga (10a)). Tööd leidnud ei ole kuigi otsin aktiivselt, nende kaudu ei loodagi leida, kuigi hoian ka seal igaks juhuks pilku peal. Arvel olen olnud pea aasta, koolitustele ma ei kvalifitseeruvat, kuna olen niigi liiga tark:D (sõnastus oli ilusam, aga mõte sama) Hea meelega õpiksin vene keelt või midagi juurde.

Samas mu ema on nüüd samuti töötu, tema saab pakkumisi uksest ja aknast, nii koolitustele kui tööle, tema lihtsalt ei viitsi tööle minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. töötukassa kaudu töö leidmine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.