Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötukassa otsuse vaidlustamine (töövõime hindamine)

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Töötukassa otsuse vaidlustamine (töövõime hindamine)

Postitas:
Kägu

Sain ka hiljuti vastuse, et ei tuvastatud töövõime vähenemist ja põhjuseks kirjutati selline kokkuvõte, et mul tekkis küsimus, et kas midagi kellegagi segamini ei läinud. Nimelt mul ei ole sellist laadi haiguseid, mis seal kirjas oli ja ilmselgelt ka pole kuskil digiloos seda kirjas, sest ma pole sellise eriarsti juures kunagi käinudki ja ükski arst pole mulle kunagi maininudki sellist varianti minu puhul. Mõtlesin esialgu vaidlustama hakata, aga kuskilt ei leidnud sellist kohta, kus oleks selgitus, et mis selleks täpselt teha tuleb ja kuhu kirjutada. Niisiis tegin hoopis uue taotluse ja avastasin, et eelmise tegin kiiruga, et polnud seal mõnda arsti kirjaski, et pidin ise lisama. Samas on veider, et polnud kirjas. Jäi selline mulje, et digilugu väga ei vaadatudki ja üldse kahtlane, et kes sellise muinasjutu kokku pani. Lisaks muidugi “tore” lugu on see, et käisin ühe eriarsti juures korduvalt eelmise aasta lõpus ja kes pole siiani neist käikudest sõnagi digilukku kirja pannud, ega ka saatekirju teinud, mida ta teha lubas. Olen kirjutanud, olen helistanud mitu korda, aga no ta ei tee. Pahandab hoopis, et tal palju tööd, aega pole, suur paberihunnik laual ja ma enam ei tihta helistada ka, kõrini on. Olgu veel öeldud, et mul pole esmakordne taotlemine, et 5 aastat juba osalise töövõimega olnud. Eks paistab, et mis see tulemus nüüd tuleb ja mis edasi saab.

Kui arvestada seda, et nad mõnikord ka südaööl neid andmeid kokku panevad siis pole siin midagi imestada. Enamusel on ka mitu töökohta, inimesed on ilmselgelt väsinud ja öösel nende asjadega tegeleda ei paista küll õige. Minul oli ekspertarst andmeid vaadanud 00:32 öösel.

Kus seda näha et öösel vaadati?

Ma vaatasin ka, et inimene, kes minu taotlusega tegeles, toimetas ka alles kell 22 õhtul. Kes teab, võib-olla olid õlled ka sees, et kuidas muidu üks eraarstikeskuse töötaja nii võssa panna saab. Ilmselt saab muidugi ka öösel seda tööd teha, sest olen näinud tööpakkumisi sellele ametikohale ja kirjas on olnud kaugtöö võimalus. Kodus saab iga kell tööd teha ilmselt. Tee või täispeaga.

Just täpselt! Minul tegeles üks ka laupäeva õhtul kella 21 ajal, keegi ei saa kindel olla, et on tööd tehtud kaine peaga ja adekvaatselt! Nagu siit teemast välja tuleb siis oli adekvaatsusest asi ikka väga kaugel. Suhteliselt kontrollimata värk seal ja täiesti lubamatu! Teine asi, mis sellise kaugtööga kaasneb, on andmete leke. Keegi ei tea, kellega koos seda otsust tehakse seal veinitamise kõrvale.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaide esitamisel ole ka valmis selleks, et otsustamine edasi lükatakse ja seda korduvalt, lõpuks võid mitmeid kuid vastust oodata!

Võtavad digiloo jälgimisele? Ma lasen perearstil ka Ibumax 600-le retsepti kirjutada, et sellest jälg järgi jääks.

Ei viitsi nad seal suurt jälgida midagi, puhtalt aja võitmiseks mökutavad ja pikendavad tähtaegu. Mul oli 5 päeva peale vaide esitamist juba kiri, et läheb kuu lisaks, tähtaeg hakkas kukkuma siis tuli uus kiri, et veel 15 päeva jne. Kõik, kellega sel teemal suhelnud, ütlevad, et pikendatakse nii.

Mul sama lugu. Vaie sai esitatud läbi advokaadibüroo ja sedakaudu käib nüüd ka suhtlus Töötukassaga. Esialgne otsus, kus aastaid olnud raske liikumispuue oli kui nõiaväel kadunud ja puuduva töövõime asemele osaline tekkinud, tuli küll vähem kui nädalaga. Eks näis, kas tuleb lõpuks veel kohtusse ka minna.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaide esitamisel ole ka valmis selleks, et otsustamine edasi lükatakse ja seda korduvalt, lõpuks võid mitmeid kuid vastust oodata!

Võtavad digiloo jälgimisele? Ma lasen perearstil ka Ibumax 600-le retsepti kirjutada, et sellest jälg järgi jääks.

Ei viitsi nad seal suurt jälgida midagi, puhtalt aja võitmiseks mökutavad ja pikendavad tähtaegu. Mul oli 5 päeva peale vaide esitamist juba kiri, et läheb kuu lisaks, tähtaeg hakkas kukkuma siis tuli uus kiri, et veel 15 päeva jne. Kõik, kellega sel teemal suhelnud, ütlevad, et pikendatakse nii.

Mul sama lugu. Vaie sai esitatud läbi advokaadibüroo ja sedakaudu käib nüüd ka suhtlus Töötukassaga. Esialgne otsus, kus aastaid olnud raske liikumispuue oli kui nõiaväel kadunud ja puuduva töövõime asemele osaline tekkinud, tuli küll vähem kui nädalaga. Eks näis, kas tuleb lõpuks veel kohtusse ka minna.

Minul muutus kõik täpselt samamoodi. Kui vaiet ei rahuldata siis on ka kohtusse minek, kaotada pole midagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei viitsi nad seal suurt jälgida midagi, puhtalt aja võitmiseks mökutavad ja pikendavad tähtaegu. Mul oli 5 päeva peale vaide esitamist juba kiri, et läheb kuu lisaks, tähtaeg hakkas kukkuma siis tuli uus kiri, et veel 15 päeva jne. Kõik, kellega sel teemal suhelnud, ütlevad, et pikendatakse nii.

Uskumatu, sain ka kirja, et vaja veel üle vaadata ja pikendavad kuu aega. Niigi juba poolteist kuud ja mitu eksperti tegutsevad. Mis seal ometi toimub?

Mis otsus sulle tehti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei viitsi nad seal suurt jälgida midagi, puhtalt aja võitmiseks mökutavad ja pikendavad tähtaegu. Mul oli 5 päeva peale vaide esitamist juba kiri, et läheb kuu lisaks, tähtaeg hakkas kukkuma siis tuli uus kiri, et veel 15 päeva jne. Kõik, kellega sel teemal suhelnud, ütlevad, et pikendatakse nii.

Uskumatu, sain ka kirja, et vaja veel üle vaadata ja pikendavad kuu aega. Niigi juba poolteist kuud ja mitu eksperti tegutsevad. Mis seal ometi toimub?

Mis otsus sulle tehti?

Siiani ootan, andmeid pole ka enam vaadatud. Naeruväärne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris huvitav, et inimesed, kes on nii sandid, et tööl käia ei saa, omavad jõudu ja rahalisi vahendeid, et juriste palgata ja riigiga kohut käia.

Müts maha teie ees. Ma töötan täiskoormusega, aga ebaõigluse peaksin alla neelama, sest kohtukulud minu pere eelarvesse ei mahuks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris huvitav, et inimesed, kes on nii sandid, et tööl käia ei saa, omavad jõudu ja rahalisi vahendeid, et juriste palgata ja riigiga kohut käia.

Müts maha teie ees. Ma töötan täiskoormusega, aga ebaõigluse peaksin alla neelama, sest kohtukulud minu pere eelarvesse ei mahuks.

Sellist ülbust arvestades võid ka ise üsna lihtsalt sandiks jääda ja küllap siis ka näed, kuidas need kohtukulud tasutud saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris huvitav, et inimesed, kes on nii sandid, et tööl käia ei saa, omavad jõudu ja rahalisi vahendeid, et juriste palgata ja riigiga kohut käia.

Müts maha teie ees. Ma töötan täiskoormusega, aga ebaõigluse peaksin alla neelama, sest kohtukulud minu pere eelarvesse ei mahuks.

Sellist ülbust arvestades võid ka ise üsna lihtsalt sandiks jääda ja küllap siis ka näed, kuidas need kohtukulud tasutud saab.

Kus sa ülbust nägid? Imestasin lihtsalt, perekoolis ikka tuleb ette, et asjad imestama ajavad. Nagu ma juba ütlesin, siis minu eelarve kohtus käimist ette ei näe. Kui peaksin sandiks jääma nagu sa siin soojalt soovitad, siis on vähetõenäline, et see eelarve järsku suuremaks paisub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris huvitav, et inimesed, kes on nii sandid, et tööl käia ei saa, omavad jõudu ja rahalisi vahendeid, et juriste palgata ja riigiga kohut käia.

Müts maha teie ees. Ma töötan täiskoormusega, aga ebaõigluse peaksin alla neelama, sest kohtukulud minu pere eelarvesse ei mahuks.

Sellist ülbust arvestades võid ka ise üsna lihtsalt sandiks jääda ja küllap siis ka näed, kuidas need kohtukulud tasutud saab.

Kus sa ülbust nägid? Imestasin lihtsalt, perekoolis ikka tuleb ette, et asjad imestama ajavad. Nagu ma juba ütlesin, siis minu eelarve kohtus käimist ette ei näe. Kui peaksin sandiks jääma nagu sa siin soojalt soovitad, siis on vähetõenäline, et see eelarve järsku suuremaks paisub.

Võõraid inimesi sandiks nimetada on sinu arvates normaalne?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötukassa otsuse vaidlustamine (töövõime hindamine)