Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötukassa pakub tehasega tutvumist

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Töötukassa pakub tehasega tutvumist

Postitas:

Koroona muudkui suureneb,kas julgeksite minna kohale? Siiani oli mul konsultandiga telefonivestlused , nüüd aug lôpus tahab,et kohale läheksin,kas mul on ôigus ikkagi telefonivestlust nôuda?

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koroona muudkui suureneb,kas julgeksite minna kohale? Siiani oli mul konsultandiga telefonivestlused , nüüd aug lôpus tahab,et kohale läheksin,kas mul on ôigus ikkagi telefonivestlust nôuda?

Aga kuidas tööle mõtled hakata? Neid kohti, kus üldse inimestega kokku puutuma ei pea, ju väga ei ole.
Eriolukord sai mitu kuud tagasi läbi ja arvan, et sellest lähtuvalt ei saa sa nõuda, et vestlus toimuks telefonis.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole. Kannad maski, kui muudmoodi ei julge.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ei taha tööle minna, siis nii ütlegi

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on mingi Wuhani viiruselabor või miks sa arvad, et tehas on ohtlikum kui muud kohad? Või sa pole siiani kordagi kodust lahkunud? Kas sul on mingi eriline terviseseisund, mis teeb koroona sulle eriti ohtlikuks ja siiani oledki ainult kodus olnud? Sel juhul teata sellest kindlasti tollele ametnikule, esita vajadusel ka tõend oma tervisliku seisundi kohta, ma usun, et nad ehk ei sunni sind sellistel asjaoludel osalema.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

su õigus on loobuda arvel olekust ja üldse suhtlemisest töötukassas.
nõuda võid endale tööpakkumisi, kuhu seejärel ka reaalsest kandideerid.
viirusega õpi elama, mitte kasutama seda sobivaks ettekäändeks mugavuse taotlemisel.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koroona muudkui suureneb,kas julgeksite minna kohale? Siiani oli mul konsultandiga telefonivestlused , nüüd aug lôpus tahab,et kohale läheksin,kas mul on ôigus ikkagi telefonivestlust nôuda?

Ja telefonis saad teada, et oled tööle võetud. Kuidas sa tööl käima hakkad?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa tahad tehasega telefoni teel tutvuda? Või tahad töötukassaga telefoni teel suhelda?

usu mind, töötukassa töötaja on palju suuremas ohus kui sina, nii nagu kõik klienditeenindajad. Aga vot tehasega tutvumist telefoni teel…no muidugi saba ka videokõne teha, aga video teel sa ju tööl käima ei hakka, kui tegemist on ikka tootmistööga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötukassa pakub tehasega tutvumist