Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötukassa pole millegipärast viimast töötutoetust maksnud.

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Töötukassa pole millegipärast viimast töötutoetust maksnud.

Postitas:

Lõpetasin töötustaatuse detsembris ja paberid saadeti ka koju lõpetamise kohta. Aga millegipärast pole mulle ülekantud viimast töötutoetust. Töötuksolemise lõpetasin meili teel. Nad ju oleks pidanud kohe ka viimase töötutoetuse ära maksma. Või ei maksagi, sest ma ei saanud kohale minna (kuna lapsed olid haiged) ja enne kokkulepitud kellaaega ma selle meili saatsingi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.01 15:07; 15.01 19:13; 15.01 20:57; 17.01 12:28; 18.01 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas läksid tööle või miks sa lõpetasid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas läksid tööle või miks sa lõpetasid?[/tsitaat]

Pidin minema kursustele, aga ütlesin neist ära. Kuna lapsed kogu aeg haiged, siis istun nendega kodus. Ja loomulikult pole ma ka mingi tööotsija. Sügisel naiivselt arvasin, et nüüd lapsed lasteaias ja lähen tööle. Võtsin end töötuks. Õnneks ma tööle ei saanud. Detsembris olin lastega 3 nädalat kodus. Ja nii ma lõpetasingi töötuksolemise omal soovil. Aga see ei tohiks vist mõjutada töötutoetuse maksmist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.01 15:07; 15.01 19:13; 15.01 20:57; 17.01 12:28; 18.01 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna ei ole teada töötuna arveloleku lõpetamise põhjus, siis ei saa ka kommenteerida, miks ei ole makstud. Lihtsam oleks vaadata saadetud töötutoetuse lõpetamise otsuselt, mis kuupäevani on töötutoetus arvestatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on mõni laps alla 3a? St siis sul on ravikindlustus õnneks olemas.

Kui lapsed juba üle 3a siis kindlasti töötuna arvele! Isegi kui hetkel kursus ei sobi või sobivat tööd ei leia. Isegi kui ka töötutoetuse aeg läbi on.
Ravikindlustus on ka oluline asi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 19:48; 18.01 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjas on, et lõpetati töötutoetuse maksmine ennetähtaegselt. Siis on paragrahvid, mille alusel lõpetati. Lugesin seadusest need läbi ja selgus, et nad ei lõpetanud töötu enda soovil. Ma ei saa aru, miks. Ma andsin ju teada, et ma ei saa tulla konsuldatsioonile, sest laps oli palavikus. Aga see kõik ei tohiks seda maksmist ju mõjutada. Toetuse maksmise lõpetamise päevaks on 21.12.2011. Kuni 20.12.2011 olin ju töötu ja peaks sellele eelneva perioodi eest ikka raha saama.

Mis puutub haigekassasse, siis tegin ülalpeetava abikaasa haigekassa kindlustuse. Ma ei taha käia iga kuu töötukassas ja teha nägu, kui ilusti ma ikka tööd otsin. Mulle ei meeldi valetada ja nagunii oli see minu jaoks vastumeelne. Lootsin lihtsalt kursustele saada.
Kui hästi läheb, siis sügisest lähen uuesti õppima. Ehk laste immuunsüsteem on selleks ajaks tugevnenud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.01 15:07; 15.01 19:13; 15.01 20:57; 17.01 12:28; 18.01 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teadmiseks ka teistele. Kui helistate või saadate meili, et ei soovi enam töötuna kirjas olla, siis viimast raha ei makstagi. Minu jaoks oli see suur üllatus. Ma ju ometigi olin töötu veel kuu ja selle eest oleks pidanud toetust saama. Oleks pidanud ise kohale minema, lepingu lõpetamisele alla kirjutama ja siis oleks viimased rahad ka ära makstud. Ometigi mul mees väitis, et helistas ka töötukassasse kunagi, et sai tööle ja rohkem ei tule sinna. Pärast seda kanti talle viimane toetus üle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.01 15:07; 15.01 19:13; 15.01 20:57; 17.01 12:28; 18.01 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin eelmise aasta lõpul töötu ja novembris seoses lapse sünniga teatasin,et soovin lõpetada .Saatsin vastavasisulise meili ja üllatuseks sain ka raha kuigi ma enam sellega ei arvestanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teadmiseks ka teistele. Kui helistate või saadate meili, et ei soovi enam töötuna kirjas olla, siis viimast raha ei makstagi. Minu jaoks oli see suur üllatus. Ma ju ometigi olin töötu veel kuu ja selle eest oleks pidanud toetust saama. Oleks pidanud ise kohale minema, lepingu lõpetamisele alla kirjutama ja siis oleks viimased rahad ka ära makstud. Ometigi mul mees väitis, et helistas ka töötukassasse kunagi, et sai tööle ja rohkem ei tule sinna. Pärast seda kanti talle viimane toetus üle.[/tsitaat]
vale jutt. Mina ka lõpetasin meili teel. Konsultant saatis mulle seejärel lõpetamise dokumendid ka oligi kõik. Saada jäänud raha maksti järgmise kuu 10kp nagu rahad ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle tahaks teada, et kui ma näiteks saan teada, et mind valiti kuskile töökohale ja tööle hakkan kuu pärast, kas ma pean siis kohe töötukassasse teatama, et saan tööle ja kohe võetakse mind töötukassast arvelt maha? Idee poolest ma siis ju enam tõepoolest tööd ei otsi, samas ka ei tööta ja sissetulekut pole. Kas siis oleks kasulik natuke hiljem töötukassasse teada anda, et sain nüüd teada, et lähen nädala pärast tööle, siis saaks veel kolme nädala eest raha? Samas ega ma ei saa ju olla kindel, et ikka tööle võetakse, enne kui leping sõlmitud, suusõnalised lubadused ei pruugi midagi maksta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei. Töötukassasse teatad selle kuupäeval kui leping algab=tööleping ametlikult sõlmitud saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 19:48; 18.01 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

vale jutt. Mina ka lõpetasin meili teel. Konsultant saatis mulle seejärel lõpetamise dokumendid ka oligi kõik. Saada jäänud raha maksti järgmise kuu 10kp nagu rahad ikka.[/tsitaat]

Kas sulle saadeti dokumendid postiga või meilile? Näiteks minu õele saadeti lõpetamise dokumendid meilile ja tema siis digitaalselt kirjutas neile alla ja saatis tagasi. Siis sai alles viimase töötutoetuse. Oleks ma varem õega sel teemal rääkinud, oleks targem olnud.

Ja töötutoetuse maksmiseks ei ole mingit kindlat kuupäeva. Makstakse pärast seda, kui sa oled seal kohal käinud ja vähemalt üks kord kuus. Kuna mina kohale viimast korda ei läinud, siis jäetigi maksmata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.01 15:07; 15.01 19:13; 15.01 20:57; 17.01 12:28; 18.01 20:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötukassa pole millegipärast viimast töötutoetust maksnud.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.