Esileht Tööelu, raha ja seadused. töötukassa teatis hüvitise määramise kohta

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: töötukassa teatis hüvitise määramise kohta

Postitas:

No ei olnud mulle sellest teatisest mingit abi, kuna ma ei saa sellest mitte midagi aru. Üksteise alla on välja kirjutatud järgmised summad:

keskmine päevatasu
3 kordne eesti keskmine päevatasu
1.päevamäär
2.päevamäär
töötutoetuse päevamäär

Mida ma nende summadega peale hakkan? Kuidas ma saan teada, palju ma hakkan toetust ühes kuus saama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 13:07; 28.01 13:39; 28.01 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keskmine päevatasu on sinu keskmine päevatasu
3 kordne eesti keskmine päevatasu on töötuskindlustushüvitise maksimum
1.päevamäär on 50% sinu keskmisest (esimesed 100 päeva saad 50%)
2.päevamäär on 40% sinu keskmisest (alates 101.päevast)
töötutoetuse päevmäär on 2,11

Oleneb palju sul on kindlustusstaazi, kui vähem kui 56 kuud, saad algseks töötuskindlustushüvitist ja seejärel edasi töötutoetust kuni 270 päeva täitumiseni)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindlustusstaazi peaks olema 15 aastat. ja töötutoetuse päevamääraks oli märgitud 4.63.
nii et siis esialgu korrutan selle 1.päevamäära päevade arvuga kuus ja saan kuu tasu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 13:07; 28.01 13:39; 28.01 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sind koondati, lõppes tähtajaline tööleping või asutus likvideeriti
siis
saad siski töötuskindlustushüvitist, mitte töötutoetust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koondati jah. no nüüd ma ei saa enam üldse midagi aru. milleks siis selline teatis mulle saadeti kui selle põhjal ma midagi ei saa?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 13:07; 28.01 13:39; 28.01 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teatise vorm on kõigile üks.
St Töötukassa arvutab kõigile need nr-d välja. Ega vaata see arvutaja, kas sa saad töötutoetust või saad vaid pisut aega töötuskindlustushüvitist(algul 50%, edasi 40%) ja sis töötutoetust või
saad kõik ettenähtud aja vaid töötuskindlusushüvitist(nii pikalt, et töötutoetuseni ei jõutagi).

Kui koondati, siis
esimesed 100 päeva saad päevaraha, mis on kirjas teatises nr 1 päevamäärana(50% sinu viimase 12 väljamakse 9 esimese keskmisest)
ja
pärast seda seda, mis on kirjas nr 2 päevamäärana(40% samast)

see on TÖÖTUSKINDLUSTUSHÜVITIS, mitte töötutoetus, töötutoetus on kõigil 2,11/päev

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. töötukassa teatis hüvitise määramise kohta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.