Esileht Pereelu ja suhted Töötukassa.

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Töötukassa.

Postitas:

Tere.
Pean ennast mõne kuu pärast võtma töötuks.Käed rüpes istuma ka jääda ei kavatse.Uurisin ka koolitusi,kuhu minna.
Kuna olen kodune ja laps veel väike siis hakkasin uurima küünetehniku koolitusi.
Seega,uuriks enne siit targemate käest.
Kas töötukassa maksab kinni sellise koolituse või mõne teise mis valin (küünetehniku).Millised on need tingimused?

Ette tänades,M.:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 11:26; 19.01 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, kui hästi oma koolitusvajadust oskad põhjendada. Kui sul on mingi eriala omandatud ja on mingi töökogemus olemas, siis eelistatakse, et võtad koolituse sellel erialal täiendkoolitusena. Näiteks kui oled raamatupidaja ja pikalt töötu olnud, siis makstakse kinni koolitus uue programmi osas vms. Kui aga näiteks oled varem olnud müüja ja nüüd tahaksid õppida nullist raamatupidamist, siis seda kinni ei maksta, sest töötuid raamatupidajaid on ju juba niigi küll, pigem toetatakse sellisel juhul müügikoolitust vms. Kui sul aga üldse mingit eriala pole, võib kõne alla tulla ka nullist mingi ameti õppimine, aga üldiselt päris uute erialade õppimist ei soosita. Samas kõik oleneb sellest, kuidas oma koolitusvajadust põhjendad, koolitus peaks toetama sinu konkurentsivõime tõusu tööturul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

15501 – Kõige kiirem ja adekvaatsem vastus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole eriala.Põhimõtteliselt keskkooli pingist tulnud ja vajan mingit tööd mida nii väikese lapse kõrvalt teha saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 11:26; 19.01 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötukassa maksab siis kursuse kinni, kui sa suudad neile ära põhjendada miks sul seda vaja on . Ja sa pead täitsa kindel olema, et pärast sellel erialal ka tööle saad,või peab see koolitus töölesaamisele kaasa aitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb kus linnas oled? Tallinnas on jah lihtne koolitustel käia, aga ma ise elan väikeses linnas. Kodus 2 väikest last. Vanem käib küll lasteaias ja noorem ka niiöelda poole kohaga, et ta harjuks juhuks kui peaksin saama koolitusele või tööle. Aga laps on pidevalt nii haige, 3 päeva lasteaias 3 nädalat kodus haige. Kaugemale linna ma koolitusele minna ei saaks, sest need toimuvad ka esmaspäevast reedeni. Ja siin koolitusi naistele ei toimu eriti. Minu töötukassa konsultant tundub ka nii juhmi olekuga, alati kui küsin koolituste kohta, käib ta teistelt küsimas või ütleb, et ta ei tea täpselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav,minu konsultant õtles, et siiani aiandust ja mesindust pole finantseeritud. Hea kuulda, et ikka on!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lihtsalt huvi pärast küsin – kuhu sa pärast küünetehnikuna tööle plaanid saada? Kas neil praegu tööpuudust ei ole? Mul naabrinaine küünetehnik ja kirub alati, et konkurents nii suur ja tööd vähe…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted Töötukassa.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.