Esileht Tööelu, raha ja seadused. töötukassast- millal esimene hüvitis

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: töötukassast- millal esimene hüvitis

Postitas:
Kägu

välja makstakse. olin 10 a tööl ja koondati.Millal maksab töötukassa välja hüvitise.
Kui saan juba esimesel kuul tööle, kas siis ei makstagi, kas ehk keegi teab?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: töötukassast- millal esimene hüvitis

kõigepealt 7 päeva eest ei saa midagi. See kulub neil selle otsuse tegemiseks. Alates otsuse tegemisest saad nende päevade eest, mis sul kuni tööle saamiseni jäid…
Hüvitist saad muidugi alles siis, kui avalduse jne paberid Töötukassas ära täitnud oled, ja arvele võtad ennast

Please wait...
Postitas:
Kägu

koondamishüvitis makstakse ikka välja, ma sain järgmisel päeval tööle peale koondamist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]koondamishüvitis makstakse ikka välja, ma sain järgmisel päeval tööle peale koondamist.[/tsitaat]
Koondamine on selle firmaga seotud rahaline suhte lõpetamine. Kas tööandja ei maksa või? Töötukassast saad rahalist hüvitist siis, kui oled töötuna arvele võetud. Sa ju aga läksid tööle kohe…
Arvan, et see kes sind koondas, peab ka maksma. Mine pane käed puusa ja nõua!!!!

Please wait...
Postitas:
zensus

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Koondamine on selle firmaga seotud rahaline suhte lõpetamine. Kas tööandja ei maksa või? Töötukassast saad rahalist hüvitist siis, kui oled töötuna arvele võetud. Sa ju aga läksid tööle kohe…
Arvan, et see kes sind koondas, peab ka maksma. Mine pane käed puusa ja nõua!!!![/tsitaat]

Töötukassa maksab LISAKS koondamishüvitist, kui töösuhe kestnud rohkem kui 5 aastat.

1) töösuhe kestnud 5-10 aastat – ühe kuu keskmise töötasu ulatuses;
2) üle 10 aasta – kahe kuu keskmise töötasu ulatuses.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. töötukassast- millal esimene hüvitis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.