Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötuna arvele võtmine – pankrotimenetlus käimas

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Töötuna arvele võtmine – pankrotimenetlus käimas

Postitas:

Tere,

Kas ja kuidas saaksin võtta ennast töötuna arvele, kui pankrotimenetlus on alles käimas ja mul ei ole peale kehtiva töölepingu mitte midagi ette näidata.
Vanemahüvitis sai märtsis läbi, aprillis laekub hüvitist vaid 5 päeva eest.
Tööandja aktiivne majandustegevus lõppes lhp ajal, kusjuures siiani ei ole juhatuse liige/omanik saatnud ühtegi töösuhte lõpetamist tõendavat dokumenti.Pankrotihalduril ei ole veel firma esindamisõigust, selle saab ta alles aprilli lõpus, kui on kohtuotsusega väljakuulutatud pankroti raugemine ja möödas veel 15 päeva.

Kui töötukassaga meili teel suhtlesin ,paluti pankrotihalduril kirjutada minu jaoks mingi tõend, kus oleks välja toodud, millal ja mis põhjusel firma tegevus lõppes.Haldur vastaski selle peale, et temal vastavad õigused puuduvad.

Kas siis on või ei ole võimalik ennast koheselt arvele võtta ?
TKH peaks jooksma hakkama arvele võtmise päevast, samuti on saamata koondamishüvitis.
Rahadega ei ole kiiret, las nad seal ajavad jälgi ja arvutavad, peaasi et nad selle mingiks ajaks välja arvutavad.
Kuna niigi on asjad juba mitmeid kuid veninud soovin, et midagi hakkaks toimuma.Varem ma vanemahüvitise pärast asjaga eriti ei kiirustanud, aga nüüd võiks juba midagi \”toimuda\”.
On pisike lootus suve alguses-keskel uude kohta tööle saada, sellepärast soovin ära kasutada \”õiguse\” hüvitistele.
Samas see töölesaamine on hetkel veel \”?\” all.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 10:44; 02.04 13:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saagi enne kui tööleping on lõpetatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pankrotimenetlus võib kesta pikka aega.

Esita LHP lõpetamise avaldus ja mine märgitud kuupäeval tööle. Ehk koondavad siis kohe ja läheb nii kiiremini.

Töötuna ei saagi arvele võtta enne, kui tööleping lõpetatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kuskile tööle minna, firma uksed juba 10 kuud suletud.Omanik 4 tuule poole kadunud, ei ole võimalik tabada, sest redutab kuskil välisriigis.

Aga eks ma siis ootan töölepingu lõpetamise ära, mis muud.
Tänud kohalikule, seda oligi vaja kuulda.Huvitav, et töötukassast seda kõige tähtsamat asja ei öeldud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 10:44; 02.04 13:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötuna arvele võtmine – pankrotimenetlus käimas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.