Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötuna arvele

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Töötuna arvele

Postitas:

Kes on end töötuna arvele võtnud peale VH? Samas teades, et tööle reaalselt täistöökohaga pole võimalik / ei soovi minna? Eriti kui tekib õigus töötuskindlustushüvitisele ning võimaluse korral saaks kodust tööd teha. (andmesisestaja jne.) Võimaluse korral võtaks osa mõnest koolitusest. Kes on nii teinud? Kaua olete arvel olnud? Kuidas arvele võttes konsultant reageeris, kui kuulis, et olete kodune lapsega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, mis tähtsust sellel on, et sa lapsega kodune oled? Kui oled valmis tööle asuma (kasvõi osalise koormusega ja kodus), siis oled tööotsija ja täieõiguslik töötuna end arvel olema. Mina läksin tööle, kui VH veel kestis – otsisin lapsehoidja ja kõik toimis. Sa ei pea oma konsultandile kõiki oma mõtteid avaldama hakkama. Ja kuskil pole sätestatud, et tööotsija peab tööle asuma täiskoormusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin end töötuks, kui laps veel lasteaias ei käinudki. Töötukassas ütlesingi, et saan tööd reaalselt otsima hakata, kui laps lasteaias (lasteaiani oli meil siis ca 2 kuud). Nüüdseks endiselt töötu. Kuidagi on läinud nii see lasteaiatamine meil et laps 4 päeva lasteaias siis 2 nädalat kodus tatine või köhib. Ravime end terveks, läheme lasteaeda ja algab jälle otsast peale.
Hoian silma ka töökuulutustel peal, äkki leiab midagi mida saaks kodus teha (teeksin heal meelel). Laps rahulik mul ja armastab omaette toimetamist ja mängimist, et saaksin omale veidi kohustusi võtta küll.
Täiskohaga tööle minna ja lapsehoidja võtta haiguste ajaks… siis maksaksin enamuse palga lapsehoidjale. Parema meelega olen ise oma lapsega. (Õnneks rahalises mõttes saame hakkama)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 00:08; 16.01 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas tööle tahad minna või mitte? kui jah, saad töötukassast igakülgset abi, kui mitte, siis ära sinna parem mine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas jällegi… kui Sul töötukassalt võimalik töötukindlustushüvitist saada (ehk sai see hüvitise nimetus nüüd õige) siis miks mitte end arvele võtta. Sellega kaua venitada, siis võid hoopis ilma jääda. Ise olen seda meelt, et miks mitte riigi poolt pakutav \”toetus\” vastu võtta?!
Ise olen ca 20 aastat tööl käinud ja makse maksnud. Naudin mõnuga seda kodus olemist töötukassa kulul kuniks veel saan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 00:08; 16.01 16:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötuna arvele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.