Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötuna arvelt mahavõtmine-kas ainult kohapeal?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Töötuna arvelt mahavõtmine-kas ainult kohapeal?

Postitas:

Või saab ka meili teel teha? Kellel kogemusi? Ei taha enam käia seal aru andmas, tööd nagunii ei pakuta. Tänan vastajaid!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 18:16; 28.03 22:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina lõpetasin oma töötustaatuse telefoni teel näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid ka helistda. Või saata oma konsultandile e-kirja.

Küsin veel-sa oled teadlik, et kui töötuna arveloleku lõpetad, kaotad ravikindlustuse?

See pole oluline?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kohalik, ravikindlustuse saab ka töövõimetust taotledes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.03 20:33; 26.03 08:37; 27.03 06:36; 29.03 06:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus rääkis keegi töövõimetuse taotlemisest?
Mis on töövõimetuse taotlemine?
Töövõimetuspension?

Taotlemise ajal kindlasti ravikindlustust pole. Kui, siis ikka alles pärast selle määraist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.03 21:18; 26.03 14:16; 29.03 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohalik rääkis ravikindlustusest. Ma täpsustasin, kuidas seda saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.03 20:33; 26.03 08:37; 27.03 06:36; 29.03 06:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohalik mainis teemaalgatajale, kes kavatses end töötuna arvelt kustutada,
et
kas ta on teadlik, et siis kaotab ravikindlustuse.

teemaalgataja ei rääkinud poole sõnagagi, et kavatseb taotleda või on juba taotlenud töövõimetuspensioni. Ja taotlemise kavatsuse eest või taotlemise ajal küll riik teda ei kindlusta. Soovitan see paberimajandus enne korda ajada ja kui pension käes, siis Töötukassas lõpetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas peab põhjendama ka miks tahate maha võtta või nad küsivad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, nad on üsna rõõmsad kui lähed:
ei pea pabereid määrima, ei pea sulle raha andma ega koolitusi pakkuma
ja
1 töötu jälle arvestuses vähem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.03 21:18; 26.03 14:16; 29.03 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan kohale minna. Kui meili teel lõpetad, siis viimast raha ei saa. Mina jäin niimoodi rahast ilma. Ootasin ja ootasin, aga midagi üle ei kantud. Saatsin meili, et miks pole raha kantud. Öeldi, et ma pole ametlikult paberitele alla kirjutanud ja seepärast raha ei makstagi. Tuttavale näiteks saadeti paberid meilile, tema siis digiallkirjastas need ja saatis neile tagasi. Mulle ei pakkunud sellist varianti keegi välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Soovitan kohale minna. Kui meili teel lõpetad, siis viimast raha ei saa. Mina jäin niimoodi rahast ilma. Ootasin ja ootasin, aga midagi üle ei kantud. Saatsin meili, et miks pole raha kantud. Öeldi, et ma pole ametlikult paberitele alla kirjutanud ja seepärast raha ei makstagi. Tuttavale näiteks saadeti paberid meilile, tema siis digiallkirjastas need ja saatis neile tagasi. Mulle ei pakkunud sellist varianti keegi välja.[/tsitaat]
Huvitav?!? Minu abikaasa helistas alles töötukassasse, et lõpetada töötuvärk ära. Raha kanti paari päeva jooksul üle. Ei ole mingeid pabereid koju tulnud, ega ise kohapeal käinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõik sõltub sellest, kas arvelolek lõpeb töölemineku tõttu või mitte ning kas saate töötutoetust või hüvitist.

alati võib ju meili teel üle küsida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.03 20:33; 26.03 08:37; 27.03 06:36; 29.03 06:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma momendil ei saa mingit raha, ainult haigekassa on see, mis on hea selle töötuse juures.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.03 18:16; 28.03 22:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

siis saada meil või helista.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.03 20:33; 26.03 08:37; 27.03 06:36; 29.03 06:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa ei vaja ravikindlustust…
helista, saada e-kiri, mine kohale…kõik variandid lõpetamiseks lubatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.03 21:18; 26.03 14:16; 29.03 10:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötuna arvelt mahavõtmine-kas ainult kohapeal?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.