Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötuskindlustushüvitist või koondamishüvitis

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Töötuskindlustushüvitist või koondamishüvitis

Postitas:

Kohe saab läbi mu ühest töökohast tööleping ja teises kohas olen hetkel lapsehoolduspuhlusel, aga arvatavasti sealt koondatakse, sest ettevõte praeguse olukorra pärast kinni. Kas mul on õigus saada töötuskindlustushüvitist või koondamishüvitist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsaks vastuseks on küsimuses andmed puudu. Kumb leping lõpeb hiljem? Mis põhjusel lõpeb? Kaua oled selles ettevõttes töötanud, kus eeldatavalt peale LHP ootab koondamine? Koondamis-ja töötuskindlustushüvitis ei välista teineteist, aga ei käi ka alati käsikäes 🙂
1. Koondamishüvitist maksab 1 kuu tööandja. Kui oled selles ettevõttes töötanud 5-10a, siis töötukassa maksab lisaks 1 kuu, kui üle 10a, siis 2 kuud. Töötukassalt taotleb seda sind koondanud ettevõte. Töötuna arvele võtma selleks ei pea.
2. Töötuskindlustushüvitis (TKH)
2.1 pead registreerima töötuks. Eeldab, et mõlemad lepingud on lõppenud (+veel tingimusi).
2.2 Kahes praegusest töösuhtest viimasena lõppenud leping peab vastama hüvitise tingimustele (koondamine, tähtajaline, katseaeg, võlaõiguslik leping jmt).
2.3 36kuu jooksul peab olema vähemalt 12 kuud töötatud. Kas need kuud saadakse kokku ühes või mitmes ettevõttes või lepingutega, pole oluline. Muidu jääb LHP oldud aeg sellest 36k vaatest välja, aga kui käisid paralleelselt teises kohas tööl, siis teises kohas töötatud kuud lähevad ikkagi arvesse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötuskindlustushüvitist või koondamishüvitis