Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötutoetus ja juhatuse liige

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Töötutoetus ja juhatuse liige

Postitas:
Kägu

Olen olnud töötuna arvel, nüüd tegin oü ja töötukassa kohe vōttis ühendust, et pole ōigust enam töötutoetust saada. Kas see ongi nii, et isegi kui ma oü alt rahasid ei maksa, lōpeb koheselt ka töötukassa toetus? Kas on veel mingi võimalus seda saada?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juhatuse liige võib saada töötuskindlustushüvitist kui ta ei saa juhatuse liikmena tasu

c-p

<span style=”color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;”>Äriühingu juhatuse liiget saab töötuna arvele võtta, kui ta ei tööta ja vastab töötuskindlustushüvitise maksmise tingimustele:</span><br style=”padding: 0px; margin: 0px; color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;” /><span style=”color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;”>- tal on töötuskindlustusstaaži vähemalt 12 kuud töötuna arvelevõtmisele eelnenud 36 kuu jooksul;</span><br style=”padding: 0px; margin: 0px; color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;” /><span style=”color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;”>- viimane töösuhe (töötamise registri alusel) enne töötuna arvelevõtmist on lõpetatud tööandja algatusel ja alusel,</span><br style=”padding: 0px; margin: 0px; color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;” /><span style=”color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;”>mis annab õiguse töötuskindlustushüvitise määramiseks (nt koondamine, katseaja või tähtajalise lepingu lõppemine).</span><br style=”padding: 0px; margin: 0px; color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;” /><span style=”color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;”>- juhatuse liikmena ei saa tasu äriühingu juhtimise eest.</span>

<span style=”color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;”>Äriühingu juhatuse liiget saab töötuna arvele võtta, kui ta ei tööta ja vastab töötuskindlustushüvitise maksmise tingimustele:</span><br style=”padding: 0px; margin: 0px; color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;” /><span style=”color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;”>- tal on töötuskindlustusstaaži vähemalt 12 kuud töötuna arvelevõtmisele eelnenud 36 kuu jooksul;</span><br style=”padding: 0px; margin: 0px; color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;” /><span style=”color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;”>- viimane töösuhe (töötamise registri alusel) enne töötuna arvelevõtmist on lõpetatud tööandja algatusel ja alusel,</span><br style=”padding: 0px; margin: 0px; color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;” /><span style=”color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;”>mis annab õiguse töötuskindlustushüvitise määramiseks (nt koondamine, katseaja või tähtajalise lepingu lõppemine).</span>

 

 

<br style=”padding: 0px; margin: 0px; color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;” /><span style=”color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;”>Äriühingu juhatuse liiget saab töötuna arvele võtta, kui ta ei tööta ja vastab töötuskindlustushüvitise maksmise tingimustele:</span><br style=”padding: 0px; margin: 0px; color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;” /><span style=”color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;”>- tal on töötuskindlustusstaaži vähemalt 12 kuud töötuna arvelevõtmisele eelnenud 36 kuu jooksul;</span><br style=”padding: 0px; margin: 0px; color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;” /><span style=”color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;”>- viimane töösuhe (töötamise registri alusel) enne töötuna arvelevõtmist on lõpetatud tööandja algatusel ja alusel,</span><br style=”padding: 0px; margin: 0px; color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;” /><span style=”color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;”>mis annab õiguse töötuskindlustushüvitise määramiseks (nt koondamine, katseaja või tähtajalise lepingu lõppemine).</span><br style=”padding: 0px; margin: 0px; color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;” /><span style=”color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;”>- juhatuse liikmena ei saa tasu äriühingu juhtimise eest.</span>

<span style=”color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;”>Äriühingu juhatuse liiget saab töötuna arvele võtta, kui ta ei tööta ja vastab töötuskindlustushüvitise maksmise tingimustele:</span><br style=”padding: 0px; margin: 0px; color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;” /><span style=”color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;”>- tal on töötuskindlustusstaaži vähemalt 12 kuud töötuna arvelevõtmisele eelnenud 36 kuu jooksul;</span><br style=”padding: 0px; margin: 0px; color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;” /><span style=”color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;”>- viimane töösuhe (töötamise registri alusel) enne töötuna arvelevõtmist on lõpetatud tööandja algatusel ja alusel,</span><br style=”padding: 0px; margin: 0px; color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;” /><span style=”color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;”>mis annab õiguse töötuskindlustushüvitise määramiseks (nt koondamine, katseaja või tähtajalise lepingu lõppemine).</span>

<span style=”color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;”>- juhatuse liikmena ei saa tasu äriühingu juhtimise eest.</span>

 

<span style=”color: #444444; font-family: verdana, arial, sans-serif; font-size: 12px;”>Või on sinu puhul tegu töötutoetusega?</span>

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust…siin on c-p nüüd tõeline jama, oh ja kustutada ka ei saa’

 

e siis

töötuskindlustushüvitist saad, kui juhatuse liikme tasu ei saa

 

töötutoetusega ei tea

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen olnud töötuna arvel, nüüd tegin oü ja töötukassa kohe vōttis ühendust, et pole ōigust enam töötutoetust saada. Kas see ongi nii, et isegi kui ma oü alt rahasid ei maksa, lōpeb koheselt ka töötukassa toetus? Kas on veel mingi võimalus seda saada?

Kuidas sa end TÖRis registreerisid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen olnud töötuna arvel, nüüd tegin oü ja töötukassa kohe vōttis ühendust, et pole ōigust enam töötutoetust saada. Kas see ongi nii, et isegi kui ma oü alt rahasid ei maksa, lōpeb koheselt ka töötukassa toetus? Kas on veel mingi võimalus seda saada?

Kuidas sa end TÖRis registreerisid?

Polegi ise registreerind ennast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis, ma peaks end juhatuse liikmena eemaldama ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis, ma peaks end juhatuse liikmena eemaldama ?

Mina siit seda välja ei loe, et juhatuse liige ei saa töötutoetust: https://www.tootukassa.ee/content/toetused-ja-huvitised/tootutoetus

Kõik taandub sellele, kas maksad endale tasu või mitte.

Infoks – ennast eemaldada sa lihtsalt niisama ei saa, pead kellegi asemele määrama. See keegi aga siis ka vastutab ja otsustab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis, ma peaks end juhatuse liikmena eemaldama ?

Kas siin oleks abikd, kui teha ümber juhatuse liikmed st ennast eemaldadada ja näiteks keegi teine usaldusväärne asemele panna? Mis see registrimuudatus maksab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis, ma peaks end juhatuse liikmena eemaldama ?

Kas siin oleks abikd, kui teha ümber juhatuse liikmed st ennast eemaldadada ja näiteks keegi teine usaldusväärne asemele panna? Mis see registrimuudatus maksab?

Abiks on, kui sa endale lihtsalt tasu ei maksa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötutoetus ja juhatuse liige