Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötutoetus ja tuludeklaratsioon

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Töötutoetus ja tuludeklaratsioon

Postitas:

Küsimus targematele. Olen töötuna arvel ja saan ka tuludeki tagasi. Kas nii ka saab, et kannan tulideki kellegi teise kontole nii et töötutoetusest see kuu ilma ei jää ja et see mingile ametiasutusele ette ei jääks. Tean et töötuna arvele võtmine siis pikeneks ühe kuu võrra kui siiski kannan oma kontole tuludeki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 07:51; 14.02 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole oluline, millisele kontole kannad, sinu andmetes kajastub tagasisaadu ikka (st see on ju nimeline) ja seaduse kohaselt sel kuul sul töötutoetusele õigust pole. Ja EMTA andmed(sh, et said tagastust) jäävad kindlasti ette ka Töötukassale.

Pigem ole kohe aus-tagastus on ilmselt suurem kui töötutoetus ja töötutoetust saad ju pärast ikka, lihtsalt teisel kuul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 08:38; 14.02 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei. Lihtsalt eelmine aasta mu konsultant küsis kas tegin oma kontole tuludeki, et kui tegin siis jään too kuu ilma töötutoetusest. See aasta mõtlesin, et äkki on siis võimalik teistmoodi. Kui ei siis ei. Tänud vastamast! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 07:51; 14.02 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lakumine loeb toimetulekutoetuse puhul. Seal kui laekub sinu kontole, siis on sissetulek.

Mitte töötutoetuse puhul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.02 08:38; 14.02 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei. Lihtsalt eelmine aasta mu konsultant küsis kas tegin oma kontole tuludeki, et kui tegin siis jään too kuu ilma töötutoetusest. See aasta mõtlesin, et äkki on siis võimalik teistmoodi. Kui ei siis ei. Tänud vastamast! ????

Mina sain eelmisel aastal töötutoetust ning tulumaksutagastus seda summat küll kuidagi ei mõjutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töötutoetus ja tuludeklaratsioon

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.