Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töövaidluskomisjon

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Töövaidluskomisjon

Postitas:

Minu mure siis selline,juulis lõpetas tööandja minuga haiguslehe ajal lepingu,olin siis juba 23 nädalat rase,tööandja oli sellest teadlik,eelnevalt oli kõik ok lubas peale puhkust kergemalt tööle ja ka paber sotsiaaltöötaja käest oli selleks olemas.Andsin asja töövaidluskomisjoni ja nemad otsustasid et tööandja käitus igati seadusekuulekalt,ühesõnaga oled sa rase või mitte töötajaid eesti riik ei austa! Nüüd on mnu ainuke võimalud pöörduda kohtusse aga kas sealtki õigust loota on,hetkel on küll tunne et tekitan asjata stressi endale olen ju juba mitu kuud ilma igasuguse sissetulekuta,dekreedi tahadest ka ilma,lootusetu seis.Kirjutasin siia et teada saada kas kellelgi on tuttavaid või mõni kasutaja ise on sarnases olukorras olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju. Aga mis oli lõpetamise põhjus. Kui olid tähtajalise lepinguga tööl, siis ei loe rasedus midagi. Aga pöördu tööinspektsiooni juristi poole, las tema annab nõu. Võid küsida nii meili kui telefoni teel või ka vastuvõtule minna. See ei maksa midagi. Aga mis puutub töövaidluskomisjoni, siis ma ei kujuta ette, milleks need olemas on. Minul on kogemus Tartu omaga – istuvad koos vanad memmed ja esitavad küsimusi, millele oleksid pidanud vastuse eeltöö käigus olema leidnud. Ja üldse – töövaidluskomisjoni otsus ei osutu millekski näiteks kui firma tegevus lõpetatakse või pankrotistub. Mul on mulje, et see komisjon on nagu käsitööring – meeldiv ajaveetmiskoht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käsitöö ring jah,istungil jätavad hoopis teise mulje,tööandja ei ilmunud istungile isegi kohale mitte,lepingu lõpetamise põhjuseks oli et ma ei jõua tööd tehaaga kuna mul oli katseaeg ja ma sinna tööle minnes rasedusest ei teadnud siis ma ei sanud tõestada ka et ma ei ole uimerdis olen lihtsalt rase,oleks rasedusest varem teadnud poleks ju töökohta vahetanud.Töökaitse jurist kuulub ka sinna käsitööringi ja tema arvates ka kohtutee ainuke võimalus.Pealegi oli seal firmas väljaõpe väga lohakas,töökäsud ka kõik venekeelsed,enamus mutikesi seal venelased paar eestlast ainult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsi järele:
http://www.claudiuslaw.com/oigusteenused-toooigus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsi järele:
http://www.claudiuslaw.com/oigusteenused-toooigus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töövaidluskomisjon

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.