Esileht Ajaviite- ja muud jutud Töövaidluskomisjon

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Töövaidluskomisjon

Postitas:
Kägu

on teil kokkupuuteid töövaidlusega? milline see protseduur välja näeb, kaks poolt ja komisjon saab kokku ja kuidas seal asju arutama hakatakse, kas päris pisiasjadeni välja, kaua neil ajaliselt aega on ühele kaasusele kulutada?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
hüpiknukk

RE: Töövaidluskomisjon

Aega antakse umbes 30 minutit. Esmalt antakse sõna kaebajale, siis \”süüdistatavale\”, kes võib olla näiteks tööandja personalijuhi rollis, aga ka tootmisjuht, kes oli otsene ülemus. Tööleping on komisjonil ees, nii ka ametijuhend ja vastavalt kaebusele ja taotlusele, aetakse näpuga järge kokkulepitus. Vastavalt seal kirjas seisvale esitavad komisjoniliikmed küsimusi mõlemale poolele, ja siis on uuesti võimalik end kaitsta. Kui suu on mõlemal poolel puhtaks räägitud, antakse tulemusest järgneval töönädalal teada.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

pole seal mingeid erilisi reegleid, paras jututuba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga otsustes on loota inimlikkusele või mitte?

Please wait...
Postitas:
Kägu

minul tuttava kaudu kogemus ebaseaduslikust koondamisest. tema kokkuvõttev kogemus oli, et töövaidluskomisjonis istuvad pensioniiga + 15 a tädid, kes tunduvad kaasajast võõrdunud olevat, samuti pole vist lõpuni kursis seadusandlusega. Niisiis tehti minu tuttavale sealtkaudu selgeks, et tegelikult taheti ta hoopis vallandada, aga tuldi vastu ja koondati. Ja töövaidluskomisjon lihtalt laiutas käsi…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, kogemus oli selline, et tööandja leidis tunnistajad, kes \”nägid\” teatud asju ja tunnistasid, et mulle muuhulgas ka igakuiselt \”kirjalikult palgalehed väljastati\”. Ei pea vist mainima, et ma polnud neid tunnistajaid varem iial näinudki.

Komisjoni üks esindajatest nentis, et jah, selliseid lugusid tuleb ette, aga laiutas käsi. Mina sain lutti. Vabandage palun väljenduse pärast.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

aga kohapeal otsust siis ei teha või annavad nad üldse mingi hinnagu asjale? või ongi nii, et kuulavad ära ja 5 päeva pärast saadavad vastuse ja siis polegi enam midagi teha?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]aga kohapeal otsust siis ei teha või annavad nad üldse mingi hinnagu asjale? või ongi nii, et kuulavad ära ja 5 päeva pärast saadavad vastuse ja siis polegi enam midagi teha?[/tsitaat]

Pärast enda mõttetut lugu uurisin tausta ja võib öelda küll, et see on rohkem formaalne instants. Just nagu keegi enne siin ütles, et padjaklubi.

Please wait...
Postitas:
maiiii

Kogemus on, sellest ajast kui rase olin. Võitsin, läks kiirelt, kahe kuuga pärast oli tüüp oma firmast ilma ja minul minu rahad käes

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]maiiii kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kogemus on, sellest ajast kui rase olin. Võitsin, läks kiirelt, kahe kuuga pärast oli tüüp omarimast ilma ja minul minu rahad käes[/tsitaat]

Kuule maiii, sul on tõsised alkoprobleemid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida Sa pead silmas inimlikkuse all? Kui Sul on tõendid oma nõude kinnituseks, rahuldatakse Sinu nõue. Kui mitte, jääb rahuldamata. Olenevalt tõenditest võidakse rahuldada ka osaliselt. Ja alati võib edasi minna kohtusse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kamp inimesi kes ei tea seadustest midagi või ei oska neid lugeda. Kogemus nii tööandjana, töötajana, kui kõrvalseisjana. Puht sportlikust huvist jälgin läbi tuttavate nende tegevust.
Soe soovitus: kui saate imeliku (jabura) otsuse, kaevake see kohtusse edasi. Te ei kujuta ette kui palju neid otsuseid seal tühistatakse!

Please wait...
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Töövaidluskomisjon

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.