Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Töövestlus

Postitas:

Siin liigub kindlasti palju töövestlusel käinuid ja kindlasti ka personalitöötajaid. Millal peale konkursi lõppu võib teie kogemuse põhjal kandideerija oodata teadet, et teda oodatakse vestlusele?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 15:28; 04.04 19:58; 05.04 20:39; 06.04 00:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt kui nädala jooksul peale töökuulutuse lõputähtaega pole ühendust võetud, siis heal juhul on oodata mingi hetk viisakat kirja, kuidas te ei osutunud valituks. Aga enamasti ei saadeta sedagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 17:18; 04.04 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise arvan ka niimoodi, et ilmselt jooksvalt konkursi ajal jagatakse CVd kahte hunnikusse. Ühte need, keda kavatsetakse vestlusele kutsuda, ja teise need, keda ei kavatseta. Nii et paar päeva konkursi lõpust peaks olema piisav aeg, et lõplik valik teha. Iseasi, kui eraldi personalitöötajat väikefirmas pole või kui sobivate kandidaatide hulgast teeb lõpliku vestluselekutsutavate nimekirja ülemus või lõppeb korraga hulk konkursse, siis võib vast nädal aega minna.

Kahju küll – see koht, kuhu ma kandideerisin, oleks mulle nii hästi sobinud ja mina oleksin sellele kohale nii hästi sobinud. Aga võimalik, et välisomanikega firma ametlik kaadripoliitika ongi selline, et tehakse alati avalik konkurss, aga tegelikult on asjapulkade tuttavate hulgast juba töötaja leitud. Eelarvelistes asutustes tean igatahes mitut juhust, kus konkurss korraldati, sest pidi, aga tegelikult oli uue ametniku isik enne juba ära otsustatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 15:28; 04.04 19:58; 05.04 20:39; 06.04 00:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

häbi küll tunnistada, aga mul on olnud juhus, kus võtsin kandidaatidega alles 2,5 ndl peale konkurssi ühendust. põhjuseks see, et kuna tegu oli alles loodava kohaga, siis polnud meeletult kiiret uue inimese leidmisega ning kuna konkursi ajal toimus sündmus, mis hõivas nii minu kui ülemuse tähelepanu, siis lihtsalt polnud varem aega hakata cv-dega tegelema. seega ei tasu lootust kaotada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mul sama kurb juhus. Eelmine nädal lõppes dokumentide vastuvõtt ja mu töökogemus, haridus, kõik nagu rusikas silmaauku. Ja ei miskit.

Samas teine töökoht, kuhu kandideerisin ja kusjuures ma ei täida kõiki töökuulutuses esitatud nõudeid, ei oodanudki midagi sealtpoolt ja minu imestuseks helistati paar päeva peale avalduste vastuvõtmise lõppu ja kutsuti vestlusele. Järgmine nädal minek siis sinna vestlema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 17:18; 04.04 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli eelmine aasta selline juhus, et kandideerisin ühele töökohale ja ei saanud mitte mingit vastukaja. Ka oli juba mitu kuud möödas, kui äkki helistati. Mul oli see juba ammu meelest läinud ja nö käega löödud, et ju siis ei sobinud. Ja siis helistati ja küsiti, et kas oleksin huvitatud jnejne ja kutsuti enda juurde vestlema. Läksingi siis ja sain ka selle koha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemuse põhjal võetakse sobivate kandidaatidega ühendust juba konkursi jooksul. Sel kuul olen kolmel vestlusel käinud, konkursi lõpp on kõigil mais. Ühendust on võetud kohe peale cv saatmist.

Aga on ka olnud kogemus, kus võeti ühendust kuu aega peale konkursi lõppu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühendust võetud kohe või hiljemalt nädal peale tähtaja lõppu. Kui nädal möödas peale konkurssi, siis võib selle ära unustada ja viisaka äraütleva kirja olen saanud ainult siis kui olen vestlusel käinud, niisama ei viitsi neid keegi saata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh jahhh, ilmselt jäig see töökoht mul saamata. 🙁
Nüüd on mul kohe sportlik huvi, et kas äraütlev kiri üldse tuleb või mitte. Rahvusvaheline firma, eraldi personaliosakond – tahaks kohe näha, kuidas neil hääde ärikommetega on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 15:28; 04.04 19:58; 05.04 20:39; 06.04 00:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oh jahhh, ilmselt jäig see töökoht mul saamata. 🙁
Nüüd on mul kohe sportlik huvi, et kas äraütlev kiri üldse tuleb või mitte. Rahvusvaheline firma, eraldi personaliosakond – tahaks kohe näha, kuidas neil hääde ärikommetega on.[/tsitaat]

Kas sa korraliku motivatsioonikirja kirjutasid kaasa oma cv-le?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 21:18; 07.04 18:48; 08.04 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin hiljuti töötu ja otsisin tööd. Käisin päris mitmel vestusel. Kutsuti ka nii, kui konkurss polnud üldse lõppenudki veel. Samas see töökoht, kuhu ma tööle asusin, kutsus vestlusele siis, kui konkursi lõpust oli oma 2-3 nädalat juba möödas. Selgus, et ettevõtte siseselt nad polnud ise päris kindlad, kas ikka inimene tuleb väljastpoolt või ettevõtte seest. Samuti ühes teises kohas käisin kahes voorus ära ja siis selgus, et firma võtab ikkagi ettevõtte seest inimese.

See, kuidas firma teatab konkursi käigust ja lõppemisest on omaette teema. Minu jaoks on kogunenud teatud firmad, milledest ma enam tõesti mitte midagi ei arva. Kommunikatsioon null. Mul on pigem hea meel, et ma ei saanud tööle firmasse, kes ei suutnud kommunikeerida konkursi käigust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas sa korraliku motivatsioonikirja kirjutasid kaasa oma cv-le?[/tsitaat]

Kirjutasin ikka. Küll mitte sellist, nagu mõned näidised – muist olid kohutavalt pealetükkivad ja libekeelsed, muist jälle väga lakoonilised. Aga mõistagi kirjutasin sellest, miks just mind peaks palkama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.04 15:28; 04.04 19:58; 05.04 20:39; 06.04 00:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen personalitöötaja ja põhimõtteliselt saadan mittesobivatele kandidaatidele äraütleva vastuse AINULT siis, kui tema ise on võtnud vaevaks töölesaamiseks korraliku motivatsioonikirja koostada. Päris kindlasti ei pea ma ka motivatsioonikirjaks üherealist teadet, et \”soovin teie firmasse kandideerida\”. Selliseid on kahjuks üle poolte. Kuna elu on näidanud, et kandidaate koguneb tavaliselt 150-300 siis tõesti ei kujuta ette, kuidas neile kõigile vastata nii, et nad ka rahule jääks.
Veel on foorumitest silma jäänud, et tavaliselt kandideerija, kui on saanud viisaka, äraütleva kirja, siis sajatab ja vannub ta seda maapõhja, et kas ometigi ei osata paremini ära öelda.

Lihtsalt natukene selgituseks MIKS pahad personalitöötajad teile ei vasta 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 21:18; 07.04 18:48; 08.04 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen personalitöötaja ja põhimõtteliselt saadan mittesobivatele kandidaatidele äraütleva vastuse AINULT siis, kui tema ise on võtnud vaevaks töölesaamiseks korraliku motivatsioonikirja koostada. Päris kindlasti ei pea ma ka motivatsioonikirjaks üherealist teadet, et \”soovin teie firmasse kandideerida\”. Selliseid on kahjuks üle poolte. Kuna elu on näidanud, et kandidaate koguneb tavaliselt 150-300 siis tõesti ei kujuta ette, kuidas neile kõigile vastata nii, et nad ka rahule jääks.
Veel on foorumitest silma jäänud, et tavaliselt kandideerija, kui on saanud viisaka, äraütleva kirja, siis sajatab ja vannub ta seda maapõhja, et kas ometigi ei osata paremini ära öelda.

Lihtsalt natukene selgituseks MIKS pahad personalitöötajad teile ei vasta 🙂 [/tsitaat]

No aga kas see vastamine on siis tõesti nii suur vaev? Saadad RE-ga kopi-peisti põhimõttel kirjutatud viisaka ja pealiskaudse kirja, et täname kandideerimast, kahjuks ei osutunud Te sel korral tihedas konkurentsis valituks. Edu edaspidiseks! Lugupidamisega see ja see, OÜ selle ja tolle personalijuht. Siis on selge, et asi on lõppenud ja inimene saab rahumeeli järgmise asjaga tegelema hakata. Ei saa ju loota, et personalitöötaja pika ja põhjaliku isikliku vstuse saadaks, aga mingit vastust tahaks ikka. Kui keegi vannub maapõhja äraütlevat vastust, siis äkki oligi halb vastus või elas inimene oma pettumust niimoodi välja. Võimalik, et oli just väga palju vaeva oma motivatsioonikirjaga näinud 😉 ja enda meelest kohale hästi sobiv inimene. No et miks, krt võtaks, mind vestluselegi ei kutsutud?! Ma nägin nii hullult vaeva ja sobisin nii hästi. Vestlusel käinule võiks siis lisaks ühe või kahe lausega selgita, miks tema valituks ei osutunud. Umbes nii, et kandidaadil, kellele tegima tööpakkumise, oli parem prantsuse keele oskus või isiksustesti põhjal sobis ta paremini sellele tööle või töökohale paremini sobiv haridus- või töökäik vmt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuga on ühendust võetud kui CV saatmisest on möödas 1-2nädalat .Üldiselt on olnud töövestlused edukad kuid ma ise olen valiv .Ja nii otsingi siiani tööd .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 21:50; 08.04 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen personalitöötaja ja põhimõtteliselt saadan mittesobivatele kandidaatidele äraütleva vastuse AINULT siis, kui tema ise on võtnud vaevaks töölesaamiseks korraliku motivatsioonikirja koostada. Päris kindlasti ei pea ma ka motivatsioonikirjaks üherealist teadet, et \”soovin teie firmasse kandideerida\”. Selliseid on kahjuks üle poolte. Kuna elu on näidanud, et kandidaate koguneb tavaliselt 150-300 siis tõesti ei kujuta ette, kuidas neile kõigile vastata nii, et nad ka rahule jääks.
Veel on foorumitest silma jäänud, et tavaliselt kandideerija, kui on saanud viisaka, äraütleva kirja, siis sajatab ja vannub ta seda maapõhja, et kas ometigi ei osata paremini ära öelda.

Lihtsalt natukene selgituseks MIKS pahad personalitöötajad teile ei vasta 🙂 [/tsitaat]

Aga miks on teil vaja mingisugust kaaskirja .ma nii rumal ,et ei saa aru sellest.
Minu arust proovipäev näitab juba isegi ,milline see inimene on.kas sellest on siis vähe ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 21:50; 08.04 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa tõesti arvad, et kutsutakse 150-300 inimest proovipäevale?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 21:18; 07.04 18:48; 08.04 22:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.