Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töövestlusele minek

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Töövestlusele minek

Postitas:

Olen nii kahevahel,sain kutse töövestlusele.
Tegemist kontoritööga e-r 8.-17.00ni
Mul on 2 aastane laps,hetkel kaib hoius kuid olen teinud 1-2 vabapaeva nädalas.
Juuli kuus läheb lastehoid kaheks nädalaks remonti,pluss augusti lõpus on vaja hakata lasteaiaga tutvust tegema (laheb kodukoha lasteaeda)
Kui ma selle töö peaksin saama,ei oleks mul jallegi kuidagi võimalik tööl kaia sest pole kedagi kes last saaks hoida. Mees vb paar x saaks aga see ka koik,sest ta ise tool, on omale ise tooandja.
Aga raha oleks vaja kyll ja esmaspaevast reedeni tood olen ammu juba otsinud.
Tood tahaks aga no pole last kellegi hoolde jätta.
Mis teie antud olukorras teeksite,

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsiks lapsehoidja.

Kui su töö hõlmab ka kirjutamist mingilgi kujul, siis esmalt ma võtaks kümmekond grammatikatundi. Ilma igasuguse irooniata. Muidu sa katseaega sellel kontoritööl üle ei ela, paraku.

+27
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karta on, et katseaega sa ilmselt ei läbi, kui juba sel ajal puudumistega palju jamasid tuleb…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen nii kahevahel,sain kutse töövestlusele.

Tegemist kontoritööga e-r 8.-17.00ni

Mul on 2 aastane laps,hetkel kaib hoius kuid olen teinud 1-2 vabapaeva nädalas.

Juuli kuus läheb lastehoid kaheks nädalaks remonti,pluss augusti lõpus on vaja hakata lasteaiaga tutvust tegema (laheb kodukoha lasteaeda)

Kui ma selle töö peaksin saama,ei oleks mul jallegi kuidagi võimalik tööl kaia sest pole kedagi kes last saaks hoida. Mees vb paar x saaks aga see ka koik,sest ta ise tool, on omale ise tooandja.

Aga raha oleks vaja kyll ja esmaspaevast reedeni tood olen ammu juba otsinud.

Tood tahaks aga no pole last kellegi hoolde jätta.

Mis teie antud olukorras teeksite,

Alustuseks läheks töövestlusele.
Kui vestlus läheb hästi, see koht oleks töötamiseks sobiv ja saad edasi teise ringi või kohe pakkumise, siis otsiks harjutamise ajaks lapsehoidja ja juulikuu kohta ütleks, et selleks on juba plaanid ja saad alustada sellest ja sellest kuupäevast. Lisaks uuriks ka kui paindlikud on tööajad ning kas on võimalus kodus töötamiseks vajadusel.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raudselt läheks töövestlusele. Esiteks, kui alles on vestlus, siis võib vabalt töö alata alles augustis või 1. septembrist. Teiseks võib sügisel vabalt selguda, et suunatakse jälle mingi eriolukorra tõttu kodukontorisse mitmeks kuuks, seega pole üleliia ette vaja muretseda. Aga jah, ütleks, et alustada saaksin augustis. Ja pane mees ning lapsehoidja ka rakkesse. Eriti mees. Ega see pole ainult sinu huvides, et sa tööl saaksid käima hakata.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töövestlusele mine ikka. Kontoritööle on tavaliselt tahtjaid palju, tõenäosus, et just sind välja valitakse, ei ole väga suur. Samas on töövestlusel käimine sulle endale kasulik – saad teada, mida küsitakse ja oskad end edaspidisteks vestlusteks ette valmistada.

Kui aga vestlus läheb hästi ja osutud valituks, siis otsid lapsehoidja.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 13:56; 08.06 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis sa teed seal kontoritööl? Kui sellisel viisil hakkad meilidele vastama, siis pikka pidu pole. Samas töövestlusele kutsumine ei tähenda veel sugugi, et selle koha saad, seega natuke vara muretseda.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheksin kohale ja seletaksin oma olukorra lahti. Ehk saab tööandja paindlik olla ja saad kodukontoris töötada osa aega ja teise osa kontoris? Väga jäiga tööandja juurde, kes üldse olukorrast aru ei saa, ma tööle ei lähekski. Nagunii väikese lapse emana tuleb sul ja mehel esimesed paar lasteaia-aastat palju puudumisi, kuna laps pidevalt haige. Seega osa aega või vajadusel kodus töötada oleks ju täitsa mõeldav, mis?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema on justkui töövestlusele minekust, aga tegelikult räägid hoopis sellest, et kui peaksid töö saama, siis ei ole kuskile last panna. Need on siiski kaks erinevat asja. Enne mine käi vestlusel ära ja mõtle alles siis edasi, kui peaksid pakkumise saama.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti mine töövestlusele. Saad vähemalt kogemuse võrra rikkamaks.

Ainus, mida palun kuula tõsiselt, jäta kogu see lapsega seotud hala välja rääkimata. Isegi, kui sul sel hetkel puudub lapsehoidja või su enda peas lahendus. Mitte ühtegi tööandjat ei huvita, mitu meest, last, koera või kassi sul kodus on, mitte kedagi ei huvita, kus ja kuidas sa elad, mitu päeva sa oled last harjutanud lasteaiaga ja kas ta käib poole päeva kaupa või kuidas teie hommikuprotseduurid mehega käivad.

Mina naisena jätaks su kohe konkursist kõrvale. Seda just sellepärast, et sa ei saa aru, kuidas hoida töö- ja eraelu teemad lahus. Lisaks tundub puuduvat sul planeerimis- ja organiseerimisoskus. Sellist töötajat ei vaja ükski tööandja. Sellise kirjutise põhjal on päris ebareaalne, et sa selle koha saad. Seega ei tasu ette muretseda asju, mis käivad üle su pea. Sa hakkad ise oma juttu korrigeerima siis, kui jäädki käima töövestlustel ja ei saa ega saa tööd.

Ps! Seda, kes soovitas tööandjale kohe alguses ausalt ära rääkida, ära palun kuula. Kui tööandjal on valida murevaba, kohe tööle pühenduv inimene ja juba ette lisatingimusi seadev titemamma, saab tööd igal juhul esimene.

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 11:50; 08.06 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheksin kohale ja seletaksin oma olukorra lahti. Ehk saab tööandja paindlik olla ja saad kodukontoris töötada osa aega ja teise osa kontoris? Väga jäiga tööandja juurde, kes üldse olukorrast aru ei saa, ma tööle ei lähekski. Nagunii väikese lapse emana tuleb sul ja mehel esimesed paar lasteaia-aastat palju puudumisi, kuna laps pidevalt haige. Seega osa aega või vajadusel kodus töötada oleks ju täitsa mõeldav, mis?

Sa ise oled kodune ja mees maksab su arveid? Sinusuguste pärast ongi väikeste laste emade maine ja konkurentsivõime tööturul olematud.

Kodukontoris saavad eelkõige tööd teha oma ala professionaalid, kes on oma tööga tõestanud enda pädevust, ja saavad lubada endale kodukontorit. Täiesti uuel inimesel on lootus kodukontorile ainult siis, kui ta on valdkonnas pikalt töötanud spetsialist. Ükski tööandja ei ole nii vihane oma raha peale, et saadab äsja tööle võetud inimese kodukontorisse uut tööd õppima. Seda veel tingimustes, kus töötaja aju kiilub kinni ainuüksi enda ja 1 (loe: ühe, mitte mitme!!!) lapse hommikuste käikude planeerimise peale.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 11:50; 08.06 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teisel pool lauda töövestlusel ei taha su lastest midagi kuulda.
Võtan su 8ks tunniks päevas tööd tegema. Muul ajal pea lapsi, hobuseid, keda iganes. Töö ajal eeldan et see asi on kuidagi nii korraldatud, et saad tööd teha, välja arvatud mingid seadusega tagatud olukorrad – et käia ise või pereliikmega arstil, hooldada haiget jne.
uhiuue töötajana kodukontorit ma ei soovita, sul on õppimiseks oma kolleege vaja näost näkku, siis saad kohe küsida ja abi ja õpid kiiremini.

Kui muidu ei saa, siis las mees võtab alguses ükshaaval puhkepäevi või lapsega hoolduslehte nendeks päevadeks, kui laps ei ole hoius. See ei ole ainult sinu mure, kuidas laps hoitud saab.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheksin kohale ja seletaksin oma olukorra lahti. Ehk saab tööandja paindlik olla ja saad kodukontoris töötada osa aega ja teise osa kontoris? Väga jäiga tööandja juurde, kes üldse olukorrast aru ei saa, ma tööle ei lähekski. Nagunii väikese lapse emana tuleb sul ja mehel esimesed paar lasteaia-aastat palju puudumisi, kuna laps pidevalt haige. Seega osa aega või vajadusel kodus töötada oleks ju täitsa mõeldav, mis?

Äärmiselt rumal soovitus. Sa tõesti usud, et töövestlusel oma pereelust heietamine paneb tööandja sulle kodukontorit ja soodustingimasi pakkuma? Seda saavad ikka need, kes end tööga tõestanud on.
Töövestlus ei ole kindlasti see koht, kus “väga jäika tööandjat ma ei taha” ja “nagunii tuleb mul palju puudumisi” suhtumisega silma jääda. Otsitakse siiski töötajat, mitte titemammat, kes oma töö- ja pereelu sobitada ei suuda.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.06 13:56; 08.06 21:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töövestlusele minek