Esileht Koolilaps Töövihikud 6. klassis

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Töövihikud 6. klassis

Postitas:

Mitmes aines on teie kuuendikel kooli poolt antud töövihikud? Meie koolis ainult kahes aines – kas tegemist on koolipoolse kokkuhoiuga või ongi see üldine suundumus, et suuremad enam töövihikuid eriti ei kasuta?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelikult hästi mõistlik, kahandab koolikoti kaalu ja ülesandeid saab ju ka õpikust vihikusse lahendada, et lastel kirjaoskus sootuks ei kaoks. või siis digiõpikust teha.
Meie viiendikul on üks õpetaja, kes teatas, et tema vihkab töövihikuid, ja selles aines nad seda ei kasuta. Teistes on paraku olemas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

8

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.09 09:24; 09.09 15:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

8

kuidas see võimalik on? 6. klassis pole nii palju erinevaid aineidki ju?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6.-8. klass – kaks töövihikut igal aastal on olnud. Õpetajad paljundavad tunnitööks pigem töölehti, kui vajalikuks peavad, mingit töövihikute vedamist edasi-tagasi pole põhikooli agusest saati enam olnud. Mu meelest positiivne otsus kooli poolt!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6.-8. klass – kaks töövihikut igal aastal on olnud. Õpetajad paljundavad tunnitööks pigem töölehti, kui vajalikuks peavad, mingit töövihikute vedamist edasi-tagasi pole põhikooli agusest saati enam olnud. Mu meelest positiivne otsus kooli poolt!

Kui alternatiiv on metsik mahakirjutamine õpikust või tahvlilt/digiõpikust, siis mina eelistan küll töövihikuid. Reeglid jms tähtis info kirjutatakse sageli nagunii lisaks sellele enamasti vihikusse üles. Mingeid ülesannete tehete tulpi ja harjutuse lauseid ümber kirjutada vehkida oleks mu meelest jabur ja ajaraiskamine. Kui alternatiiv on töölehed, siis lapse jaoks vahet pole või ongi mugavam, sest koolikott on kergem, aga koolile on see kulu (paljundamine kulutab ju paberit ja tahma) ja õpetajale ajakulu (kui tema paljundab). Aga muidugi on nt digiõpikud päris kallid, seega kui selle raha tuleb samast pajast kui töövihikute oma, siis ei saagi õpetaja ilmselt mõlemat tasuta lubada. Olen ka kuulnud juttu, et kõik ained ei saa põhikoolis töövihikuid tellida, sest nii palju raha pole eraldatud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

8

kuidas see võimalik on? 6. klassis pole nii palju erinevaid aineidki ju?

On ikka ju ???? Töövihikud olid Inglise, Eesti, Saksa keeles, matemaatikas, loodusõpetuses, muusikas, ajaloos ja ühiskonnaõpetuses.
Aineid aga lisaks ju veel ntx inimeseõpetus, kirjandus, kehaline, tööõpetus, kunst.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.09 09:24; 09.09 15:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Töövihikud 6. klassis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.