Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töövõimehindamine – kas hindamisaja pikenemine on uus normaalsus?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Töövõimehindamine – kas hindamisaja pikenemine on uus normaalsus?

Postitas:
Kägu

Esitasin juulis peale tervise järsku halvenemist töövõime hindamise taotluse, mida on nüüd üle kahe kuu menetletud. Üks neist dianoosidest on selline, mis ajapikku vaid progresseerub ja teine selline, mida on võimalik ravimite ja füsiteraapiaga ohjata. Haigekassa poolt saadavad füsioteraapiad on juba käes ning motivatsiooniks oligi puude saamine ja seeläbi lisanduvate füsioteraapiate saamine. Hetkel ootangi vastust, mida on korra hindaja poolt suuliselt pikendatud (telefonikõnes mainisin, et lähen teise spetsialisti vastuvõtule, kuid see ei ole kuidagi seotud minu põhidiagnoosidega) ja teisel korral kirjalikult ning käin senikaua omadest vahenditest füsioteraapias edasi. Kas hindamisaja selline pikendamine on uus normaalsus? Taotluse esitamisest on möödas 2 kuud ja nädalake peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas hindamisaja selline pikendamine on uus normaalsus?

On jah. Minu tuttav tegeleb töövõime hindamisega, on arst. Ja tal on ülipalju tööd, sest neid arste ei ole piisavalt, kuna need arstid teenivad tunduvalt vähem kui arst muul töökohal. Kui töötukassalt veel raha ära võetakse, siis jääb neid arste veel vähemaks ja läheb veel kauem aega. Minu tuttav töötab iga päev rohkem kui 8 tundi, sest talle on antud hinnata ka teiste arstide juhtumeid, sest arste lihtsalt pole, kes selle tööga sooviks tegeleda.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kuidas me oleme jõudnud sinnamaani, et meil kedagi ei ole?! Arste ei ole, õpetajaid ei ole, õdesid ei ole, hooldajaid ei ole, kassapidajaid ei ole… Hakka või nõukaaega taga igatsema, kui sai nii eriarsti juurde aega kui ka lapse rahuliku südamega kooli saata.

+3
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kuidas me oleme jõudnud sinnamaani, et meil kedagi ei ole?! Arste ei ole, õpetajaid ei ole, õdesid ei ole, hooldajaid ei ole, kassapidajaid ei ole… Hakka või nõukaaega taga igatsema, kui sai nii eriarsti juurde aega kui ka lapse rahuliku südamega kooli saata.

Kõiki on, aga kõik jooksevad parema töökoha suunas. Kui arstil on valida, kas erakliinik 10 000 eurose palgaga või arsti amet 3000 eurose palgaga, siis valib esimese variandi. Õdesid on ka lademetes ilukliinikutes süste tegemas. Palgas on asi.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Pikendavad,kui pole kindlad kõigi andmetes

0
0
Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töövõimehindamine – kas hindamisaja pikenemine on uus normaalsus?