Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töövõimetuse pikendamine, sotsiaaltoetus

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Töövõimetuse pikendamine, sotsiaaltoetus

Postitas:

Esitasin õigeaegselt taotluse Töötukassale osalise töövõime pikendamiseks ja sain otsuse, et pikendavad. Sotsiaaltoetus laekus kuuldavasti kõigile varem sel kuul, aga mina seda ei saanud. Internetist vaadates näitab, et mulle määratud toetused puuduvad. Kas keegi oskab öelda, oleksin ma pidanud tegema eraldi taotluse selle jaoks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 10:37; 05.04 11:48; 05.04 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

15501; 669 6513-need on töötukassa infotelefonide numbrid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötukassa rahaline osa on eraldi, sotsiaaltoetus on see, mis mõtlema pani, et kui esitasin avalduse töötukassale, äkki oleksin pidanud paralleelselt avalduse esitama ka sotsiaalkindlustusametile, sest siiamaani on sotsiaaltoetus alati laekunud, aga nüüd kadus ära. Mõtlesin, et äkki on keegi veel, kes ei saanud seda varem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 10:37; 05.04 11:48; 05.04 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esitasite ikka Töövõime hindamise ja puude raskusastme tuvastamise ning toetuste taotluse? Tihtilugu inimene kasutab vale plagu või siis jätab portaalis mõned linnukesed kastidesse märkimata (eriti just selle puude raskusastme oma).
Minu kogemus on, et sotsiaalkindlustusamet on uimasem ja toetus on laekunud hiljem ja suuremas summas, so eelneva perioodi eest lisaks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 12:25; 05.04 16:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh! Ehk jäigi midagi sealt kahe silma vahele, töövõimetoetuse taotlus sai lihtsalt tehtud ja see laekus täna. Vaatan seda raskusastme tuvastamist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 10:37; 05.04 11:48; 05.04 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh! Ehk jäigi midagi sealt kahe silma vahele, töövõimetoetuse taotlus sai lihtsalt tehtud ja see laekus täna. Vaatan seda raskusastme tuvastamist.

Tundub, et 30 päeva “vaidlustamine” on ka läbi. Uurige, kas saate sots.kindlustusse teha mingi lühiversiooni taotluse uuesti või siis ikka täies mahus kõik uuesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 12:25; 05.04 16:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töövõimetuse pikendamine, sotsiaaltoetus