Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töövõimetusleht raseduse alguses

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Töövõimetusleht raseduse alguses

Postitas:
Kägu

Sooviksin teada, kas kellegil on kogemusi raseduagsest kehvast enesetundest tingitud haigus/töövõimetuslehe võtmisega. Tunnen ennast juba 3-ndat nädalat tõeliselt kehvasti: pidev oksendamine, väsimus jne. Naistearst ütles, et ainus, mida tema soovitab, on vajadusel koju jääda ja puhata ning ning käskis perearstilt haigusleht küsida. Läksin siis eelmisel nädalal, sain läbi häda, aga iga paari päeva tagant pean nüüd ennast \”näitamas?!\” käima, vaatamata sellele, et üritasin selgitada, et hommikune autosõit perearstikeskusesse on ise tõeline piin. Samuti ei usu ma, et selline olukord võiks päevadega muutuda. Olgu ka öeldud, et senise 8-aastase töö¨taa¸i juures ei ole ma varem ühtegi korda haiguslehte võtnud. On mul üldse õigus praegu seda haiguslehte nõuda/saada? Kas mind toetab mõni seadus? Kui kellegil on kogemusi, palun jagage!

Please wait...
Postitas:
tänava

RE: Töövõimetusleht raseduse alguses

Minul oli esimestel nädalatel sama jama aga töövõimetuslehe sain küll nädalaks ja oma ämmaemanda käest. Ütles, et kui ennast peale seda nädalat veel halvasti tunnen, siis piisab helistamisest ja ta pikendab lehte

Please wait...
Postitas:
sebsuemme

minulgi oli nii kuid mind pandi \”turgutamisele\”haiglasse kuna olemine oli üsna nadi.ning kuna see segas veidi täiskohaga tööl käimist siis sain haiguslehe ja tööl kergendatud graafikuga olla.see küll mõjutas dekreedisummat kuid asi seegi,kuna haiguslehel olles teenisin rohkem kui tööl käies.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sain rasedusest teada 3+ ja olin haiguslehel 1,5 kuud. Ei mõista ,kuidas oleks saanud tööl olla 🙁 paha olla ja ainult magasin kodus. Nüüd natukene parem ,kuid sain töölt puhkust üle 30 päeva. Loodan peale seda tööle minna, kodus ka jube passida.
Haiguslehe andis naistearst.(äkki mõistab rohkem raseduse teemat, kui perearst…)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks naistearst ise haiguslehte ei andnud? aru ma ei saa. küsi talt. tema peaks taipama, et niipea see olukord paremaks ei lähe.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Töövõimetusleht raseduse alguses

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.