Esileht Tööelu, raha ja seadused. TööVÕTUleping

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: TööVÕTUleping

Postitas:

Kas keegi oskab mulle selgitada töövõtulepingu pointi. Mul lepingus on kirjas, et olen tööle võetud ajutiselt 4-ks kuuks. Lepingus on ka kirjas,

1) Tasu makstakse punktis X nimetatud ajavahemikus 4 (neljas) võrdses osas (teatud summa eurot kuus).

2) Tellija määrab oma esindajaks, kes vahendab töövõtjale vajalikku teavet, kontrollib punktis 1 nimetatud töö kvaliteeti, vajadusel muudab punktis 1 nimetatud töö teostamise tingimusi ning kirjutab alla tööde üleandmise-vastuvõtmise aktile.

3)Tellija kannab tasumisele kuuluva lõppsumma üle töövõtja pangaarvele neljateistkümne (14) tööpäeva jooksul, arvates esindaja poolt aktile allakirjutamise päevast.

Mul on tekkinud selle lepingu osas mõningad küsimused. Kas ei peaks olema nii, et ka mina peaksin olema näinud seda tööde üleandmise-vastuvõtmise akti ja sellele, ka allkirja andnud olema? Ma pole seda paberit näinud.

Kas saan õigesti aru, et peale selle akti allkirjastamist ALLES kantakse selle kuu palk minu kontole 14 tööpäeva jooksul?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TööVÕTUlepinguga EI VÕETA kedagi tööle, seega töövõtulepingus ei saa olla kirjas, et oled tööle võetud.
Töövõtuleping on võlaõiguslik, mitte tööõiguslik leping. Töövõtulepinguga üks tellib mingit tööd või teenust ja teine teeb või osutab seda.

Töö üleandmis-vastuvõtmise akti pead sina loomulikult näinud olema ja alla kirjutama. Sina ANNAD ju töö üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eelkirjutaja jutt õige. lisaks tooks välja veel ühe olulise erisuse võrreldes töölepinguga. sulle ei kogune puhkusepäevi, mille eest lepingu lõppedes hüvitist saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. TööVÕTUleping

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.