Esileht Kodunurk Topieemaldajat kasutate?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Topieemaldajat kasutate?

Postitas:

Kas kasutate topieemaldajat ja võtab ilusti topid ära ja riiet ei riku, st augud kiiremini sisse ei tule?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi kasutan ja miks peaks augud kiiremini sisse tulema?
Riided on korras ja topivabad. Kui laste sokid ja sukkpüksid lähevad topiliseks, lasen ka need üle. Mõnus masin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 22:40; 27.01 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minumeelest on geniaalne leiutis. Lased masinaga üle ja riided näevad välja nagu uued 🙂 Auke pole õnnestunud sisse lõigata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile just ostsin, väga hea asi, Siemensi oma oli, maksis 6 euro ringis. Ega vist firmal väga vahet ei ole. Lasin kõik lapse villased asjad üle, jälle nagu uued.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kuulaksin ka soovitusi, millist eemaldajat tasub osta. Soovitatakse ka kasutada nüri ¸iletti toppide eemaldamiseks, aga minu arust on see ¸iletiga ikka jube aeganõudev tegevus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus poodides neid müüakse,elektroonika nt siingi mainitud Simensit?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.euronics.ee/tootekaart/19164/Tarvikud_ja_lisatooted/Koogitoodetele/CS7976

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 22:40; 27.01 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin talvel rimist mingi kampaania ajal ja maksis 1 euro ja see jummala supper masin 🙂 tegelt ma isegi ei lootnud,et 1 euro eest saadud masin nii hästi võib töödata 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Reima mütsile tuli auk sisse ja sukapükstele vahel, muidu imehea asi :)[/tsitaat]

Aluspind peab olema piisavalt kõva, siis ei tule aukke sisse 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin ettevaatlikult vana juuksemasinaga 😉 Töötas kudumi peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Soovitage palun kust osta ja mis firma oma, või on suva, et võtada aga a-la jyskist kõige odavama ja lähab küll.[/tsitaat]
Ei ole suva, mul oli üks väga hea aga lapsed lammutasid ära. Ostsin siis uue ja see ei kõlba küll kuhugi, see sõelataoline osa oli liiga ligidal sellele pöörlevale osale ja koguaeg kiilus kinni. Viskasin minema ja tegelt polnudki mingi kõige odavam saast, ka ca 100EEk maksis mõned aastad tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kiidan ka Severini oma. Teine sai huvi pärast ostetud veel juurde Säästukast, mingi A selection. See pole nii hea. Kuidagi suur ja kobakas on ka käes hoida, ebamugav. Kasutan ikka esimest.
Pinda millelt toppe eemaldad peab jah hästi sirgelt hoidma, parem kui kõvemal alusel, et mitte auke teha. On ka seda muidugi juhtunud.

Veel on mul hea asi see riidehari, mis punase suts läikiva kareda kangaga kaetud.

Esimene eemaldab topid, teisega kammib allesjäänud, e. pisemad topid lahti ja kanga karvakesed sirgu.

Mõnest fliisist saab teha kui uue. Puuvillase puhul ka ideaalne.
Eks kasutust leiab ka teiste materjalidele ning veel igasugu põnevate asjade puhul: abiks riidest toolikatete korrastamisel või saapavoodri toppide eemaldamisel, isegi näit. lapse Lenne pükste karestunud põlvekohad tegin siledaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan seda ka nt diivanilt toppide eemaldamiseks. Töötab hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Topieemaldajat kasutate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.