Esileht Kodunurk Tordikaunistamise kursus

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Tordikaunistamise kursus

Postitas:
Kägu

Ei tea, kas on olemas kursused neile, kes tahaks õppida tortide kaunistuste valmistamist? Olen ajaga saanud päris osavaks küpsetajaks ja torditegijaks, aga ei oska keerulisemat sorti kaunistusi teha. Meelsasti õpiks, kuidas teha mingeid põnevaid kaunistusi, näiteks shokolaadist, suhkrust, karamellist vmt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, kas on olemas kursused neile, kes tahaks õppida tortide kaunistuste valmistamist? Olen ajaga saanud päris osavaks küpsetajaks ja torditegijaks

Lihtsalt… sellist asja ka ei oska otsida, kui “ajaga oled juba osavaks küpsetajaks” saanud? See on ju nii spetsiifiline,valdkondlik küsimus, lihtsasti netist leitav.
Aga ilmselt ilmub siia kohe juhuslikult just varsti toimuva koolituse link

0
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei tea, kas on olemas kursused neile, kes tahaks õppida tortide kaunistuste valmistamist? Olen ajaga saanud päris osavaks küpsetajaks ja torditegijaks

Lihtsalt… sellist asja ka ei oska otsida, kui “ajaga oled juba osavaks küpsetajaks” saanud? See on ju nii spetsiifiline,valdkondlik küsimus, lihtsasti netist leitav.

Aga ilmselt ilmub siia kohe juhuslikult just varsti toimuva koolituse link

Pidasin rohkem seda silmas, et ehk on keegi ise käinud mõnel sellisel põneval kursusel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juutuubist ei oska otsida?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise õppisin youtubist

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näiteks

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Tordikaunistamise kursus