Esileht Kodunurk Tordipõhjad- kaua säilivad?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Tordipõhjad- kaua säilivad?

Postitas:

Kas nii on ok, kui teen neljapäeva õhtul põhjad valmis, reedel tort kokku(kohupiima) ja laupäeva õhtul kaunistamine ja õhtul süüakse?
Tavaliselt olen kõik jutiga teinud eelneval päeval, aga sel korral on mul reedel väga kiire päev ja see tort on vaja teha väga suur, seega jupitaks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 15:18; 08.04 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, täitsa OK. Maitse on parem kui tort eelmisel päeval kokku panna. Biskviitpõhi säilib 3-4 päeva ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Biskviidi ma siiski olen katnud kohupiimaga alati söömise päeval. Kohupiima maitse on parim ikka samal, valmistamise päeval. Põhja võib küll küpsetada päeva või isegi paar varem, säilitama peaks siis aga küpsetuspaberite vahel, et ära ei kuivaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui aega napib, siis too poest neid Halliku Pagari suuri ristkülikukujulisi biskviitpõhjasid. Mina olen neid kasutanud, kui küpsetamiseks aega või viitsimist napib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii vähe aega mul ka ei ole..tahan põhjad ise teha nagu alati.
Ja ka kohupiimatordid olen pannud alati kokku eelneval päeval…sest tort peab minuarust seisma ja maitse on olnud ikka värske ja hea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 15:18; 08.04 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, nii peabki olema. Teed põhjad õhtul ja järgmisel päeval kokkupanek+kaunistamine. Võib ka kaunistada järgmisel päeval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas te teete neid põhjasid, et lõssi ei vaju? Ahjus kena paks, nagu välja võtan läheb lõssi. Sama rullbiskviidiga tahaks sellist paksemat, eile tegin, kõik kena maitse hea, aga läks jälle õhukeseks. Mis ma valesti teen?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen viimasel ajal selle järgi, nagu siin õpetatud..kasutan seda meetodit kus munakollaseid ei vahustata vaid segatakse hulka…Ei ole paks biskviit kuhugi vajunud 🙂

http://koopatibiups.blogspot.com/2013/01/parim-viis-biskviidi-valmistamiseks.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh, proovin ka nii järgmine kord.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oo, lahe variant, proovin kohe teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Tordipõhjad- kaua säilivad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.